Зніміть рожеві окуляри: 8 жорстоких життєвих істин, які протвережують

Не усі люди усвідомлюють, за якими правилами зараз живе суспільство, або ж не хочуть їх приймати, при цьому продовжують скаржитися, що у них нічого не виходить. Потрібно зрозуміти раз і назавжди, що ніхто нам нічого не зобов’язаний, і припинити літати в хмарах.  

Є кілька істин, які кожен з нас повинен рано чи пізно усвідомити.

1. Навчання ніколи не закінчується

Не витрачайте свій час для того, щоб дізнаватися, що трапляється в житті інших. Краще зосередьтеся на науках, які можуть принести користь. Наш світ динамічний, в ньому щодня відбувається щось нове та цікаве, тому потрібно постійно вчитися, щоб не відставати, а лише вдосконалюватися.

2. Хороша людина і хороший професіонал – це різні речі

Кожен повинен виконувати своє завдання, адже ніхто вам не пробачить недоробки за те, що ви хороша людина, гарна матір чи вмієте вишивати хрестиком. Виконуйте роботу так, щоб вам не було соромно за її результат.

3. Пам’ятника за свою роботу ви не дочекаєтеся

Припиніть себе постійно приносити в жертву. Незамінних – не має, і якщо ви берете на себе додаткові завдання, працюєте в неробочий час чи завершуєте завдання замість когось, то припускаєтеся великої помилки. Часто жертовність сприймають як данність, тому за кожну додаткову хвилину не бійтеся вимагати якоїсь винагороди, цінуйте свій час.

4. Ви центр, але лише власного всесвіту

Ми споглядаємо на світ через власну призму, яка насправді в кожного різна. Ніхто не буде так переживати за ваше життя, як ви самі, адже у кожного власні проблеми й негаразди. Припиніть скаржитися на життя іншим людям, адже їм абсолютно байдуже Але в цьому можна знайти і переваги, адже навряд чи хтось помітить затяжку на колготках або пом’яту складку на штанах. Зрозуміло, якщо ви не будете голосно побиватися з цього приводу.

5. Те, що ви собою являєте – наслідки вашого вибору

В тій ситуації опинилися в цю хвилину – відповідальні лише ви. Це все наслідок усіх тих рішень, які ви прийняли в минулому.  Якщо не вмієте водити машину, то лише тому, що не навчилися. Вас завжди ображає чоловік – це тому, що ви обрали терпіти. Припиніть винити абсолютно всіх у власних нещастях, адже насправді винуватцями всього є лише ви. 

6. У вас не буде другої можливості справити перше враження

Правило “першого враження” ніхто не скасовував. Ви можете бути справжнім професіоналом своєї справи, мати хороше виховання, кругозір, але спершу люди звернуть увагу саме на “палітурку” – ваш зовнішній вигляд. Не забувайте, що ви повинні мати чарівний та охайний вигляд, і не важливо, чи це співбесіда на роботу, чи перше побачення.  

7. За вами ніхто довго не бігатиме

Ніхто вам нічого не винен у цьому житті, кожен несе відповідальність за власне благополуччя самостійно після досягнення повноліття. Якщо ви думаєте, що надуєте губи, пустите сльозу, і всі одразу почнуть виконувати ваші бажання – помиляєтеся. Дитячі маніпуляції лише змушують з вас насміхатися, ніхто не буле чекати на вас довго і не стане вмовляти. 

8. Заняття на тренінгах з особистісного росту самі по собі користі не приносять

Ви можете прочитати мільйони книг про те, як повірити все, і як досягти успіху, чи записатися не тренінги, які б мали навчити вас жити краще та щасливіше, однак результату не буде, якщо ви не почнете діяти. Візуалізація мрій, фото спортивної автівки над спальним ліжком не допоможуть це отримати, якщо ви не почнете щось робити. “Золотий дощ” не сиплеться з неба, тому варто припинити чекати. Бажати – це лише частина успіху, варто ще домагатися бажаного. 

Ви згодні з цими правилами?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: