Жіноча енергія: як відновити сили, якщо ви від усього втомилися

Загалом жінка може перебували в чотирьох станах:

  • «дівчинка»,
  • «господиня»,
  • «коханка»,
  • «королева».

Правда, інколи в деяких жінок порушуються внутрішній баланс і переважає один з чотирьох станів, а інші всі перебувають в “сні”. Однак, щоб бути щасливою, потрібно встановити гармонію між цими видами. Через різноманітні проблеми та різні ситуації в житті, жінка часто перебирає на себе чоловічу роль й втрачає при цьому жіночу енергію. Сьогодні ми вам розповімо, як не втратити себе у цьому вирії подій.

Діагностика стану жінки

Спершу слід розуміти, чи в балансі перебувають всі стани. Для цього потрібно провести особливу діагностику: 

Спробуйте сісти або лягти в зручну позу та повністю розслабитися. Робіть глибокі вдихи та видихи, намагайтеся сконцентруватися на цьому та викинути з голови інші думки. Коли ви зрозумієте, що зосередилися на диханні, уявіть собі творчу майстерню художника. Вас оточують різноманітні полотна, ескізи, картини… Ви розглядаєте ці картини й насолоджуєтеся тишею в приміщенні, вдихаєте запах фарби та дерев. 

Тепер ви підходите до мольберту з чистим полотном. У вас в руках пензель білого та червоного кольору. Ви починаєте малювати цими фарбами те, що забажаєте. Потім подивіться на свою роботу й подумайте, чи хочете ви щось додати? Вдихніть й на видиху розплющте очі. 

Згадайте свою картину, який колір там переважає? Біла фарба символізує чоловічу енергію, а червона – жіночу. Все в порядку, якщо на вашому малюнку переважає червона фарба, але навіть якщо і біла, то не варто впадати у відчай. Просто зараз ви взяли на себе надто багато відповідальності, вам варто відпочити, щоб дати волю жіночій енергії.

Як підтримувати жіночність

Ось декілька варіантів, які допоможуть вам наповнитися жіночою енергією: 

1. Постарайтеся позбутися негативу.

У кожної людини в житті трапляються неприємні ситуації й інколи негативу не можливо уникнути. Однак не варто тримати його в середині. Деякі жінки витрачають багато часу та енергію на сумніви, страхи, тривоги. В більшості часу потрібно перебувати в стані «дівчинки» або «господині» й намагатися відштовхувати від себе увесь негатив. Також уникайте спілкування з енергетичними вампірами.  

2. Наповнюйтеся енергією з довколишнього простору.

Візьміть себе в руки й намагайтеся більше проводити часу для загартовування не лише духу, а й тіла: нехай прогулянки стануть важливим завершенням робочого дня, займайтеся спортом, плавайте, засмагайте… Якщо ви відчуваєте неймовірну втому від усього, що вас оточує, просто забезпечте собі декілька годин абсолютної тиші. 

3. Насолоджуйтесь моментом.

Не легко отримувати задоволення від всього, що стається навколо, однак цього варто вчитися. Потрібно менше перейматися за минулі не вдачі та не переживати за те, що може статися у майбутньому. Всі ці тривоги і страхи живуть лише у нашій голові, реальність – це те, що відбувається тут і зараз. Інколи корисно максимально сконцентруватися на поточному моменті і зрозуміти, що вам потрібно для щастя саме зараз. 

4. Забудьте слово «треба», використовуйте слово «хочу».

“Треба” – це слово притаманне чоловікам, й воно часто порушує внутрішню гармонію жінки. Вам більше треба звертати увагу на такі слова, як «хочу», «подобається». Якщо ви будете робити справи, які приносять вам задоволення, то кожен день почне приносити неймовірне щастя. 

Як збалансувати базові стани

Жінка відчуває себе повноцінною та щасливою, коли у неї розвинені всі чотири стани. Одночасно виконувати чотири ролі не можливо, потрібно вміти їх правильно обирати відповідно до ситуації та постійно змінювати. Важливо також пам’ятати про те, що певна частина чоловічої енергії переважає в кожному жіночому стані.

Навчіться отримувати задоволення від всього, що вас оточує,  старайтеся розвивати в собі жіночність й легкість!

Вам була цікавою ця інформація?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: