Застарілі предмети інтер’єру, які пристойні господарі будинку не зберігають

Ремонт власного житла – завдання не з простих, адже хочеться дотримуватися певного стилю, забезпечити жителям комфортні умови, а ще – заощадити простір.  Коли я переробляла квартиру, то теж враховувала всі стильні тенденції й радилася з подругою, яка працює дизайнером. Подруга мені порадила викинути застарілі предмети інтер’єру, які лише псують загальний вигляд. 

Кухонний куточок

Раніше цю річ можна було побачити чи не на кожній кухні, навіть там, де місця взагалі було обмаль. Насправді такий куток для кухні є взагалі не практичним, адже займає багато місця та швидко брудниться. Особливо не зручно тим, хто сидить в кутку, адже щоб вийти, треба підняти всіх.

Шторка у ванній

Не потрібно завішувати ванну кімнату різнобарвними шторами, краще придбайте скляні перегородки – одразу побачите, що ванна кімната буде мати значно солідніший вигляд.

Сидіння унітазу

Сидіння унітазу – це комфортна річ, однак не варто купляти дерев’яні та м’які варіанти. 

Велика шкіряні меблі

Величезний шкіряний диван є чудовим варіантом для заміського будинку, або дачі, однак у квартирі він має вкрай недоречний вигляд. 

Кругле ліжко

Насправді ліжко такої форми є непрактичним, адже йому потрібно виділити достатньо місця, а ще важко знайти потрібну постільну білизну. 

Люстра з минулого

Якщо ваш інтер’єр чудово поєднується з антикварною люстрою, то цей пункт не для вас. Але от якщо ви зробили гарний сучасний ремонт і залишили радянські світильники – то це проблема. Краще їх викинути на смітник.  

Пластик в ванній

Стиль створюється завдяки деталям  та аксесуарам, тому краще на таких речах не економити. Наприклад, пластикові набори одразу здешевлять будь-яку ванну кімнату, хоча коштувати будуть і недорого.

Ароматичні свічки

Такий предмет інтер’єру не подарує аромату свіжості та чистоти, до того ж може значно погіршити стан здоров’я. Використовуйте дифузор, який допоможе освіжити приміщення.

Старі або дешеві міжкімнатні двері

Саме двері відображають статус власників квартири, тому на них не варто економити.

Посуд не для вихованців

Придбайте для домашніх тварин спеціальні миски і не давайте їм блюдця, якими користувалися господарі. 

Чи згодні Ви з цим списком застарілих речей? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: