Запам’ятайте ці 3 правила, і у вас завжди буде багатий врожай помідорів

Вирощування помідорів є нелегким завданням, однак ми для вас підготували дієві поради, які полегшать цей процес.

Поради пo догляду за кущами тoмaтів:

  1.  Зміцнюємо кopенeву cиcтeму.

Від стану коренів залежить стан всієї рослини. Міцні корені також допоможуть отримати рясний врожай томатів. Для цього потрібно регулярно проводити підгортання землі. Вперше грунт підгортають вологою землею, одразу після того, як  з’являться зародки нового повітряного коріння.

Наступне підгортання відбувається тоді, коли пагони отримають синє забарвлення. Після цього слід ще ретельно замульчувати кущ хвоєю та торфом. 

  1.  Прибираємо вce зайве.

Доглядати помідори потрібно протягом всього сезону, слідкуйте за станом овочів, пасинкуйте кущ та прибирайте нижнє листя, яке торкається землі. Зайві пасинки, що видаляють між стеблом та листком видаляють. Дуже важлива процедура, яка допомогає вберегти корисні мікроелементи для появи більшого врожаю. 

  1.  Πpaвильне підживлення.

Томати потрібно пудрити деревним попелом. Це вперше роблять тоді, коли рослина пускає цвіт, при цьому потрібно ретельно зволожити землю. Використовують не більше 3 ст. л. попелу на 1 кв. м землі. 

Рослина буде міцною та не стане перегнивати, якщо наповнювати яму добривом. Це може бути мульча з трави, попіл, кореневі підживлення та інші мікроелементи. Удобрюють також ще деревним попелом або пекарськими дріжджами один раз на два тижні до кінця періоду вегетації. Для цього змішують 100 г дріжджів, 100 г піску у 3 л води. Потім беруть одну склянку цього розчину та додають її у 10 л води. На один кущ використовують 1 л добрива. 

Як Ви доглядає за томатами?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: