За сім місяців до появи дітей мене кинув хлопець

Ще на початку двохтисячних я зустрічалася з хлопцем, закохана була без тями. Це було дійсно перше світле кохання, думала, що разом зустріну старість в оточенні онуків та дітей. Я тоді навчалася на останньому курсі в університеті, про навчання практично і не думала. Разом ми були не більше ніж рік, як раптом я зрозуміла, що останнім часом дуже погано почуваюся, нудота, запаморочення, вирішила зробити тест. Він був позитивний. Я повідомила про це коханому, однак він не розділив зі мною цього щастя. Здавалося, що йому було абсолютно байдуже.

Лише зараз я розумію, що в той період він вже був до мене абсолютно холодний, віддалявся з кожним днем, однак я цього не хотіла помічати. На підсвідомому рівні вірила в те, що дитина зможе якось прив’язати його до мене, однак цього не сталося. Він пішов за сім місяців до появи дітей. Ми не конфліктували, не було ніяких суперечок, я зрозуміла, що він мене не кохає. Вирішила не нав’язувати сою персону і не тримати. В один день ми обірвали всі звязки й припини спілкування. Здавалося, що він просто розчинився, навіть не залишили номера телефонів.

Після народження малюків він так і не з’явився, а потім спільні знайомі розповіли, що він поїхав за кордом. Правда, тоді мені вже було байдуже, я теж переїхала до матері. Виховувати наодинці двох хлопців дуже складно, але ми з мамою старалися і працювати, і з хлопчиками бути. От зараз дітям вже по 11 років, і нещодавно в соціальній мережі написав мені батько хлопчиків. Просив знайти час, щоб познайомити його з дітьми. Я не думаю, що це дійсно хороша ідея, однак він вмовляє мене, каже, що хоче виправити помилки.

Я не довіряю цьому чоловікові, сини вже дорослі й все прекрасно розуміють. Боюся, що батько може зрадити їх так, як і колись зробив це зі мною. Хочу вберегти хлопців від цього болю. А от мама мене переконує, що хлопчикам треба чоловіче спілкування.

Він одружений, але в шлюбі у нього немає діток. Дивно, але за ці роки мені йому навіть сказати нічого. Я заблокувала його контакт і все, надіюся він більше не зявиться в моєму житті. Але тепер мене переслідує дивний страх, що йому вдасться знайти нас. Не хочу цього. Я – проти, категорично, щоб він з’являвся в життя хлопчиків. А от мама мене переконує, що їм треба чоловіче.

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: