Якось я поверталася з роботи ввечері, як раптом побачила чоловіка Марини з іншою жінкою

Ввечері я ішла з роботи додому, вирішила декілька зупинок проїхати транспортом, тому зупинилася на трамвайній зупинці. Поруч побачила знайомий автомобіль, потім зрозуміла, що це чоловік моєї найкращої подруги – Марини. Я зраділа, оскільки ми з ними живемо поряд, думала, що він теж їде додому й одразу мене підвезе. 

Підняла сумки й почала наближатися до авто, як з нього раптово вийшла красива жінка з букетом розкішних троянд. Поруч з нею був Ігор, який обіймав панянку та щиро посміхався. Я була шокована з побаченого й одразу все зрозуміла. Звичайно, я не стала до нього підходити. Весь вечір я не могла заснути, адже не знала, як правильно вчинити в такій ситуації. Розповіла своєму чоловікові, Анатолій порадив мені не пхати свого носа в чужі справи. Я дійсно не хотіла руйнувати їх сім’ю, але чи правильно було приховувати від найкращої подруги правду?

Я вирішила поки що нічого не говорити, а глянути, як буде далі розвиватися ситуація. Одного вечора Марина запросила мене на чай. Ми з нею довго розмовляли, а потім вона стала щиро мені розповідати про чоловіка. Почала скаржитися на те, що Ігор до неї збайдужів, не звертає увагу і не приділяє час їхнім дітям, постійно затримується на роботі. Їй вже остогидло бути постійно на другому місці після цієї роботи, однак водночас вона і шкодувала його, оскільки в нього дійсно багато проектів. 

Мені було дуже не комфортно в цей момент, однак вирішила, що подруга заслуговує на те, щоб знати правду. Я пішла додому ще до того, як Ігор повернувся з роботи. Пройшов тиждень, як я раптово дізналася, що Марина подала на розлучення. Я вирішила підтримати її і зателефонувала, однак вона не брала слухавку. Я подумала, що Марина важко переживає цю ситуацію, тому пішла до неї. 

Подруга відкрила двері, однак навіть не пустила мене на поріг квартири. Почала звинувачувати мене в розлученні, оскільки коли вона розповіла коханому, що все знає, він зібрав речі і пішов до іншої жінки. Вона сказала, що якби нічого не знала, їй би було простіше жити. Захоплення чоловіка пройшло б, а їй би вдалося зберегти сім’ю. Як вона не розуміє, що він би все одно обрав ту жінку?

З того часу ми більше не спілкуємося, а я шкодую про  те, що не послухала чоловіка й влізла в сім’ю Марини.

Як Ви вважаєте, чи правильно я зробила?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: