Як відбілити тюль в домашніх умовах

Пожовклим фіранкам також можна повернути привабливий вигляд, щоб вони знову сталі білосніжними, їх потрібно замочити в зеленці. В побуті ніщо не вічне, однак це не означає, що потрібно все викидувати, адже більшість речей можна реанімувати. Сьогодні ми поговоримо про фіранки, адже існує простий спосіб, який позбавить тканину брудно-жовтих плям і зробить їх знову актуальними. Просто підготуйте зеленку, а далі – ми вам розкажемо в деталях!  

Як відбілити тюль в домашніх умовах

Зеленка – найкращий спосіб відбілювання тканини, хоча процес є не легким, однак економний та ефективний, адже всі ваші витрачені зусилля будуть виправдані. Після такого прання тюль знову стане білосніжним та свіжим.

Отже, спершу потрібно замочити тюль в теплій воді протягом двох годин, а потім випрати звичним способом. Потім знову слід замочити тюль в тазі на 2 години, однак до води потрібно ще додати пральний порошок. Тепер можна приступати до відбілювання: наберіть в таз теплу воду, додайте 3 ст. л. звичайної солі, 10-15 крапель зеленого розчину слід змішати в склянці води. Гарненько перемішати, щоб уникнути осаду. Потім залишити на декілька хвилин й ще раз перемішати. 

Коли у склянці не буде осаду, можна її додати вже в таз з водою та сіллю. Перемішати й опустити сюди тюль. Полоскати  тканину протягом 3 хвилин, постійно перевертайте тюль з однієї сторони на іншу. Потім злийте воду та прополощіть тканину у чистій воді, відіжміть, але без викручування.  Далі вішаємо тюль, щоб вона підсохла. Ось ви отримаєте свіжі, чисті та білосніжні фіранки!

Як Ви відбілюєте тюль? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: