Як правильно та чим поливати орхідею, щоб вона була гарна та весь час квітнула

Щоб орхідея довгий час радувала вас чудовими квітами, а ще з нею було якнайменше клопотів, потрібно знати деякі лайфхаки з її догляду. Якщо дотримуватися цих правил, то навіть найпримхливіша квітка не стане для вас проблемою.

Часто трапляється так, що ми купляємо красивий квітучий вазон, приносимо його в домівку, а за декілька тижнів всі квіти опадають, а рослина взагалі припиняє цвісти. Щоб підтримувати вазон здоровим, потрібно навчитися основними правилами догляду, так орхідея скоро порадує вас буйним квітом.

Якщо ви хочете отримати багато квітів, то ретельно слідкуйте за температурою приміщення. Найнебезпечнішим для орхідеї є холод, тому тримайте їх в таких температурних межах: від 18 до 28 градусів. Різниця між нічною і денною температурою не повинна коливатися, допускається, щоб вдень температура повітря була приблизно на 5 градусів вище, ніж вночі.

Також приділіть увагу поливу. Найкраще використовувати спосіб занурення. Також не зволожуйте орхідею надто часто, щоб не спровокувати загниванню коріння. Рослину краще не поміщати під прямими сонячними променями, щоб не спровокувати опіки – тримайте вазон всередині кімнати. 

Добриво для орхідей

Підгодівлю орхідей можна виконувати самостійно, тим паче це ефективне добриво є дешевим. Достатньо просто додати перекис водню у воду для поливу. Робіть в це в таких пропорціях: на 1 л води 15 мл перекису. Така вода покращує стан та оздоровлює коріння орхідеї, пришвидшує ріст та стимулює зростання квіток. Також ми вам радимо придбати ще готові добрива для орхідей, які наситять рослину поживними речовинами.  

Застосувавши цей засіб, ви будете здивовані результатом!

Ви знали про такий метод?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: