Як позбутися від образи: 6 ефективних технік

Своїх кривдників треба прощати, адже відчуття образи отруює не лише нашу душу, а й тіло. Останні експерименти довели, що ті люди, які не забувають образ й внаслідок цього озлоблюються, страждають на різноманітні захворювання значно частіше.

Прощення не лише дарує відчуття легкості, а зменшує головні болі, нормалізовує сон та допомагає досягти духовної гармонії.

Однак відпустити колишні образи не так легко, як здається на перший погляд. Тому ми підготували для вас спеціальні техніки, які допоможуть в цьому.

1. Чудовим методом позбавлення внутрішнього негативу є сльози. Ми часто стримуємо в собі невдоволення, образи, не даємо емоціям вийти на зовні. Як наслідок, вони лише накопичуються й погіршують стан. Подбайте про своє здоров’я, дозволяйте собі час від часу таку слабкість, як сльози. 

2. Придбайте спеціальну подушку, яка стане ціллю вашого озлоблення та агресії. Така подушка має бути призначення виключно для биття, нікому не можна на ній спати, лежати, й вам теж. Бийте цю річ щосили, як тільки відчуваєте, що образи починають накопичуватися у вашій душі. При цьому говоріть все те, що б ви хотіли сказати власному кривднику.  

3. Вода здатна позбавляти негативної енергії, спробуйте вимовляти весь свій біль в місцях, протікає вода. Ідеальним місцем є річка: дивіться туди, куди витікає вода і розповідайте, як вам боляче і прикро, як ви страждаєте. З такою ж ціллю можна використовувати й воду у ванній. 

4. Криком. Спробуйте знайти місце, де вам буде не соромно говорити й кричати про свої почуття. Не бійтеся мати безглуздий вигляд, не стримуйте поганих слів і говоріть все те, що спадає вам на думку. Саме крик позбавить вас від негативу.

5. Напишіть образу на листку. Просто приготуйтеся чистий аркуш паперу й ручку. Це обов’язково потрібно робити від руки. В кінці напишіть дату. Не думайте, що ви пишете, не старайтеся це робити з гарною каліграфією. Ваші слова на листі мають бути імпульсивними, але щирими.  А потім цей листок слід спалити й уявити, що разом з ним тануть у вогні всі образи. 

6. Й останнє й найефективніше правило позбавлення образ – усвідомлення й сприйняття. Потрібно лягти в комфортно положення й намагатися віднайти місце в тілі, де прихована образа. Просто заплющте очі й спробуйте її уявити й зафіксувати в свідомості. Потім спробуйте вивести її зі свого тіла. При цьому запитуємо: «Чому ти прийшла мене навчити?».

Ось побачите, що всі ці техніки є ефективними й допоможуть вам покращити свій духовний стан!

Вам була корисною ця інформація? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: