Я зайшла на хвилинку в кабінет до коханого, сіла в крісло і чекала, поки він щось дописував

Це вже був практично вечір, я так засумувала за коханим, що зайшла до нього в кабінет й вирішила почекати так. Спостерігала, як він підписував якісь документи та звіряв все в комп’ютері. Раптово у нього на столі увімкнулася електронна рамка, на якій замиготіли різноманітні фото – раніше я цієї речі не бачила. На фото був зображений його син, який якраз ішов в школу на перше вересня, потім з’явилося фото дружини, яка обіймає свого чоловіка на фоні морських хвиль.

Тоді я побачила її вперше. Я сиділа прикута до крісла й не могла й промовити і слова. Попри те, що вона брюнетка з короткою стрижкою, а у мене довге біле волосся,  ми були надзвичайно схожі: вона трішки старша, однак також має ямочки на щоках, а ще зморшки навколо очей під час посмішки. Ця жінка обіймала мого коханого, і в її погляді я зрозуміла, що вона дійсно кохає його. Ми двоє кохали цього чоловіка. Однак вона з ним вже роками, а я – лише дев’ять місяців. Я неодноразово намагалася покінчити з цими стосунками, втекти від нього, однак мені просто не вистачало мужності. Він бачив моє бажання поставити крапку, покінчити з цим всім, й тоді одразу шептав про те, як він мене кохає…

Його дружину і сина я завжди сприймала, як якусь формальність, адже він говорив, що більше не кохає її, що вони навіть сплять в різних кімнатах. Однак з цих світлин на мене дивилися живі люди, син і дружина, для яких мій коханий є цілим світом. Мене охопила злість до цього чоловіка, який закрутив бермудський трикутник. Ці думки полонили мене, а світлини в рамці продовжували змінюватися й миготіти. На них – дійсно щаслива сім’я, як він смів так обманювати мене. 

Мені стало неприємно, й очі наповнилися сльозами. 

– Тобі щось треба? – Промовив Юра, але при цьому продовжував переглядати документи.

Я мовчки вийшла з його кабінету й тоді поїхала додому. Декілька днів не могла прийти до тями, плакала, вимкнула телефон. Сказала собі, що досить такого приниження. Прийшов кінець цієї любові.

***

Мої почуття просто оніміли, і от з таким станом душі через тиждень я ішла на виставку. Я чекала стикувальний рейс в аеропорту Парижа, а там завжди натовп. Я дивилася на сотні чоловіків, які поспішали, пили каву, строчили смс на ходу, базікали і мовчали.

В цей момент до мене прийшла думка: «Невже я не зможу знайти кращого? У світі проживає мільярди різних цікавих чоловіків, які дійсно можуть мене ощасливити. Хіба моє життя варте того, щоб я вчепилася за одного одруженого й взагалі його не відпускала?».

І нехай, будь ласка, він буде самотній або розлучений!

***

Пройшло ще два дні, як в одному з павільйонів Лондона я познайомилася зі своїм майбутнім коханням. Це був австрієць, рудоволосий, дуже веселий, а головне – неодружений. Пройшло вже 9 років, ми з ним одружилися, зараз проживаємо в Україні та виховуємо двох руденьких синочків.

Я дійсно щаслива, оскільки маю власну сім’ю.

Що ж може бути краще? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: