Я таємно удочерила дівчинку в пологовому будинку. Оксанку записали як мою, другу в двійні

Ми з чоловіком вже виховували троє дітей, коли я дізналася про вагітність. Спершу були спантеличені, ніколи не уявляли себе батьками багатодітної сім’ї. 

Друга і третя дитина – два хлопчики-близнюки, це було справжнім шоком, оскільки ні в мене в роду, ні в чоловіка не було двійнят. 

І от під час третьої вагітності мене переслідував страх: а що якщо знову двійня? Не була впевнена, що впораюся з такою кількістю дітей, хоча бабусі-дідусі вже переконали мене, що будуть у всьому допомагати.

На другому скринінгу УЗД дізналися з чоловіком, що все-таки у нас буде один хлопчик, тоді я і заспокоїлася. 

Вагітність проходила чудово, і от коли наступив вирішальний момент, мене з переймами госпіталізували. Палату обрав чоловік одномісну, за яку ще мусив доплатити. Вже через декілька годин мені на годування принесли мого хлопчика, він був схожий на справжнього янгола. Дійсно, ці перші моменти, коли матір бачить свою дитину, не зрівняються ні чим.

Я погодувала сина, і тут зайшов у мою палату ще головна лікарка: 

– У нас тут така ситуація… навіть не знаю, з чого почати. Сьогодні вранці у нас ще в пологовому народилася прекрасна дівчинка, її матір ще геть молода, 18 років, написала відмовну та поїхала з пологового. Дівчинка дуже гарненька, здоровенька, а ви ще й так двійню хотіли, на УЗД переживали, може, заберете дитину? 

А ми напишемо, що ви народили …

Зрозумійте, ви справжній шанс для цієї дитини на краще життя, так не хочеться таку дівчинку в будинок малятка віддавати. Розумію, що пропоную вам незаконні дії, але якщо робити все офіційно, то пройдуть місяці, поки ви  оформите документи й зможете забрати дівчинку.  

Я, чесно кажучи, була ошелешена …

З завідуючої, Любов’ю Степанівною, була добре знайома. Хороша жінка, справжній професіонал своєї справи, але я не знала, що їй відповісти. Глянула на свого малюка й моментально прийняла рішення, від якого залежало майбутнє крихітної людини: 

– А, – кажу, – ми впораємося, тим паче я вже двійню виховувала. Будемо мати п’ять дітей, а чим погано?

Хочу сказати ще, що у мене до цього всі діти були хлопчиками, а чоловік так хотів донечку,  то ж він був надзвичайно щасливим. Розповіла цю історію я лише йому, більше ніхто не знає про цей випадок. Оксанку просто зареєстрували як мою доньку, другу в двійні. Було це в лихі дев’яності, дітей тоді через ОПЕК не оформляли.

Рідні були шоковані, що я вдруге знову двійню народила, а найсмішніше те, що Оксанка виросла просто копією чоловіка – світле волосся, блакитні очі, ніхто і не здогадується.

Так я і сама про це забуваю … Оксана нам рідна!

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: