Влучна стаття Джорджа Карліна, яка розкриває сутність сучасного суспільства

Джордж Денис Патрік Карлін  прославився на увесь світ своїми роботами, у яких сатирично висміював проблеми суспільства. Загалом він писав і про релігію, і про політику, культуру й людські стосунки. Вам варто ознайомитися з цим автором, якщо ви віддаєте перевагу нестандартним поглядам на життя, адже тут ви ознайомитеся з прямолінійністю, а інколи навіть й з цинізмом. Саме такою манерою автор прагне достукатися до власних читачів, щоб вони задумалися над своїм способом життя.

Загалом Джордж Карлін написав 5 книг та 20 музичних альбомів, знімався у фільмах, а ще отримав чотири премії«Греммі» і премії Марка Твена. Після смерті власної дружини чоловік написав дуже влучну статтю про наше сьогодення, якою ми ділимося з вами:

«Парадоксом нашого часу є те, що ми маємо високі будівлі, але низьку терпеливість, широкі магістралі, але вузькі погляди. Витрачаємо більше, але маємо менше, купуємо більше, але радіємо менше. Маємо великі будинки, але менші сім’ї, більше комфорту, але менше часу.

Маємо кращу освіту, але менше розуму, кращі знання, але гірше оцінюємо ситуацію, маємо більше експертів, але і більше проблем, кращу медицину, але гірше здоров’я…

…Збільшили свої прагнення, при цьому зменшили цінності.

Говоримо занадто багато, любимо занадто рідко і ненавидимо надто часто. Знаємо, як вижити, але не знаємо, як жити. Додаємо року до людського життя, але не додаємо життя до років.

Досягли Місяця і повернулися, але насилу переходимо вулицю і знайомимося з новим сусідом. Підкорюємо космічні простори, але при цьому втрачаємо душу. Робимо великі, але не кращі справи…

…Це час швидкого харчування і поганого травлення, великих людей і дрібних душ, швидкого прибутку і важких взаємин.

Час зростання сімейних доходів і зростання числа розлучень, красивих будинків і зруйнованих домашніх вогнищ.

Час коротких відстаней, одноразових підгузників, разової моралі, зв’язків на одну ніч; зайвої ваги і таблеток, які роблять все: збуджують нас, заспокоюють нас, вбивають нас ..

Час заповнених вітрин і порожніх складів.

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ, ПРИДІЛЯЙТЕ БІЛЬШЕ ЧАСУ ТИМ, КОГО ЛЮБИТЕ, ТОМУ ЩО ВОНИ З ВАМИ НЕ НАЗАВЖДИ.

Запам’ятайте, скажіть добрі слова тим, хто дивиться на вас знизу вгору з захопленням, тому що ця маленька істота скоро виросте і його вже не буде поруч з вами.

Запам’ятайте і гаряче притисніть близьку людину до себе, тому що це єдиний скарб, яке можете віддати від серця, і воно не варте ні копійки.

Запам’ятайте і говоріть «люблю тебе» своїм коханим, але спочатку дійсно відчуйте.

ПОЦІЛУНОК І ОБІЙМИ МОЖУТЬ ПОПРАВИТИ БУДЬ-ЯКУ НЕПРИЄМНІСТЬ, КОЛИ ЙДУТЬ ВІД СЕРЦЯ.

Запам’ятайте і тримайтеся за руки і цінуйте моменти, коли ви разом, тому що одного разу цієї людини не буде поруч з вами…»

Джордж Карлін

Дійсно, у цих словах переданий весь сенс того, що відбувається навколо. А головне – потрібно навчитися жити тут і зараз, більше цінувати людей, стосунки, емоції, й менше звертати увагу на матеріальні блага, адже вони не роблять нас щасливими.

Ви згодні з автором?

 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: