Вірність – вона в голові: щирий текст про найважливіше

Вірність – це ще сильне, ніж кохання. Вона не зникає після образ, на неї не впливають ні обставини, ні алкоголь. Вірність – це коли тобі неприємні чужі дотики та поцілунки, коли поруч з собою бачиш лише одну людину, адже вона – твоє кохання.

Вірність – це коли тобі не цікаві галасливі компанії, ти обираєш провести цей вечір з сенсом всього свого життя. Вірність – в голові …Це коли ти прокидаєшся з думками про цю людину, і засинаєш з ними.  

Вірність – це усвідомлення і відчуття того, що найкомфортніше тобі з партнером, а все інше – не те, що потрібно для щастя. Вірність – це спогади.

Вірність – це коли партнер в тебе викликає усмішку на обличчі, а ще дике бажання розчинитися в обіймах один одного. Це коли ви готові заради один одного практично на все, коли ви допомагаєте один одному і підтримуєте навіть в найважчих ситуаціях. Вірність – це важливе рішення, але в тебе не було сумнівів у тому, чи варто його приймати..Не пафосне і лише словесне. А мовчазне і здійсненне.

Вірність – це коли ти живеш в гармонії з собою та зі своїм партнером, ви не відчуваєте разом душевного дискомфорту, у вас ідилія буквально на усіх рівнях.

Вірність – це коли ви доповнюєте один одного, коли ви разом відчуваєте себе одним цілим і йдете до спільної мети.

Вірність – це не коли ти постійно протистоїш спокусам, а тобі просто байдуже на спокусливі ситуації.

Вірність може бути лише в тих випадках, коли ви кохаєте один одного і дійсно щасливі разом. 

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: