Відпускайте. Навіть якщо сильно-сильно не відпускається, розтискайте пальці

Навчіться вчасно відпускати…

Інколи навіть може здаватися, що взагалі не відпускається – для цього слід розтиснути пальці.

Повірте, це варто того, щоб знову відчути свободу. Вона прийде не одразу, з кожним днем вам ставатиме легше, безпечніше. Біль також мине, хоча в перші хвилини він буде розривати вам серце на шматки, здаватиметься, що ось-ось і ви не витримаєте такого нещастя.

Правда, з часом стане легше, а, може, й краще. Інколи вас будуть накривати спогади, сльози давитимуть зсередини, однак такі спалахи будуть коротшими з кожним днем. Крок за кроком. Не так легко відпустити те, що дарувало нам відчуття ейфорії, що було нашим сенсом життя. Однак, інколи краще зачинити двері в минуле, адже бур’яни з них проростають в наше сьогодення. Вони створюють непрохідні хащі в нашій душі, через які просто не може добратися промінь світла.

Чи варто триматися за минуле, щоб зіпсувати все наступне життя? Невже ці моменти щастя варті того, щоб ставити хрест на собі?

Вам потрібно зробити перший крок.

Зупиніться, вдихніть, закрийте очі. Зрозумійте, що невзаємне кохання – це не те, на що ви заслуговуєте. Ви гідні кращого життя, гідні, щоб вами захоплювалися, цікавилися, робили красиві вчинки.

А, можливо, кохання й не було, це просто прив’язаність, хибна залежність, або ж просто пристрасть, закоханість, інтересом, що так і не перетворилося в справжнє кохання.

Забудьте про образи, які вам завдала ця людина, про марні надії та очікування, змийте її запах зі свої шкірі, забувайте про смак..

Буде штормити – це нормально, наслідки вашої хвороби. Просто не опускайте рук і продовжуйте йти до своєї мети. Все буде добре, головне – бути вірними собі.

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: