Вчинки чоловіка говорять про любов більше, ніж слова…

Якщо чоловік без тями закоханий в тебе, він не зробить тобі боляче. 

В житті можуть складатися різноманітні ситуації, інколи може бути надзвичайно важко, однак ти знаєш, що можеш покластися на партнера, ти відчуваєш його підтримку, турботу та любов. Він не дасть тобі опустити рук, а завжди буде вселяти віру та надію в те, що все буде добре за будь-яких обставин.

Закоханий чоловік не буде ігнорувати твої прохання, дзвінки, повідомлення, він цінує тебе і кожну мить, проведену в твоїх обіймах. Йому важливо бути поруч, що в будь-який момент підставити своє мужнє плече.

Цей чоловік не буде змушувати тебе хвилюватися, тому він завжди повідомить, де він зараз, які у нього справи, напише смс, якщо не має змоги відповісти на дзвінок.

Чоловік, який щиро кохає, не дасть тобі приводу для сумнівів та ревнощів, він зробить все, щоб ти відчувала себе бажаною та коханою поруч. Ваші стосунки для нього стануть основною цінністю, тому він буде оберігати їх він зовнішніх проблем, не дасть можливості комусь зруйнувати ваше кохання.

Для чоловіка, який любить – ти завжди будеш на першому місці. Після важкого робочого дня він буде іти до тебе, щоб провести з тобою хоча б ще одну мить. Він завжди буде прагнути бути поруч, і це не залежить – вихідні чи будні, дощ чи сонячна погода. Для люблячого чоловіка немає більшої радості, ніж бачити свою жінку щасливою.

Коли чоловік дійсно любить, жінці навіть в голову не прийде сумніватися про щирість його почуттів, адже вона це відчуває і бачить. Не в розмовах, а в щоденних вчинках. 

Чи згідні ви з цими твердженнями?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: