Універсальний французький сир: чи можна їсти його разом з пліснявою

Сирна нарізка є популярною закускою, яку часто використовують на різноманітних застіллях. Оформляють цю нарізку вишукано, у ній мають поєднуватися правильні види сирів з різноманітними додатками. Сьогодні ми хочемо поговорити з вами про невіддільну частину цієї комбінації, а саме – сир брі. 

Ніжний і м’який сир з коров’ячого молока родом з Франції. Смак його, залежно від різновиду і термінів визрівання, варіюється від грибного до фруктового.  За консистенцією Брі нагадує плавлений сир, а зверху вкритий благородною пліснявою. 

Зовнішній вигляд

Насправді існують різноманітні види сиру брі, але загалом є загальні ознаки, що об’єднують їх в одне сімейство: блідо-сірий колір сиру, сировина – коров’яче молоко, виготовляють у формі круга діаметром 30-60 см і товщиною 3-5 см.  Чим тонший сир, тим насиченішим у нього буде смак.

Чи можна їсти корочку

Скоринка складається з грибків Penicillum Candidum. Такий вид грибів проживає лише на сирі, тому скоринка є абсолютно безпечною для людини, навіть для алергіків. Зазвичай подразнення дихальних шляхів викликають спори цвілі. Насправді цвіль сиру не містить спор, вона складається з міцелій, тому не викликає алергічних реакцій. 

Як подавати сир брі

Сир брі є популярним серед населення, його використовують як для щоденного раціону, так і для святкових застіль. Найкраще посилюють смак сиру крекери, житній хліб, фрукти, горіхи, мед або варення. Зберігати такий сир потрібно в межах від +2 до -4 градусів. 

Які напої подати до брі

Для сиру брі слід обирати м’які та витончені напої. Найкращим варіантом є біле сухе вино, червоне вино або є темне пиво. З неалкогольних напоїв чудовим доповненням є ягідні соки або яблучний сидр. 

Якщо ви ще не знайомі з сиром брі, радимо якнайшвидше виправити це непорозуміння. 

Який сир є вашим найулюбленішим?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: