У парку Чернігівської області померло дитинча муфлона через те, що відвідувачі порушили правила

Також ветеринари зараз намагаються врятувати лоша польського коника, пише ТСН.

У парку природи “Беремицьке” Чернігівської області загинув новонароджений муфлон. У результаті того, що відвідувачі погладили дитинча, мати відмовилася від нього і тваринка не вижила. За життя ще одного лошати польського коника зараз борються ветеринари.

Про це повідомив парк у Facebook.

Там, розповіли, що нещодавно туристи порушили правила і підходили контактувати із новонародженими тваринками. У цей момент, як відомо, людина залишає на тварині свої запахи, після чого його мати відмовляється приймати дитинча.

“Дитинчаті муфлона це коштувало життя, за життя лошати польського коника зараз борються наші ветеринари. Дуже приємно, що прихильників екотуризму стає все більше і відвідувачів в нашому парку стає більше. Але наголошуємо: за дикою природою слід спостерігати, а не втручатись в її життя. Особливо в період тиші (коли у тварин поповнення)”, – йдеться в повідомленні.

У парку закликали людей бути відповідальними, дотримуватися правил перебування в парку і не наближатися ближче, аніж на 20 метрів до тварин.

“Якщо хочете краще роздивитись тварин, скористайтесь біноклем (є можливість орендувати в парку), але не наближайтесь ближче, ніж на 20 метрів до тварин”, – наголосили у парку.

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: