У нас 3 дітей, а він завів кохання на стороні! Сказав, що я не викликаю в ньому колишнього трепету

Я просто шокована з того, що заявив мені чоловік. Ми з ним одружені вже понад десять років, спершу була неймовірна любов, а після народження дітей пристрасть кудись пішла. Я виню в цьому чоловіка, оскільки він у вихованні наших малюків взагалі не брав участь.

На моїх плечах сини 7, 3 і 1,5 років. За цілий день стільки клопотів, що я просто нічого не встигаю, от хотіла вже через рік наймолодшого в садок влаштувати, тоді б мала більше часу на себе. Допомоги теж ні від кого чекати, матір декілька років тому одружилася вдруге з іноземцем і вони в Єгипті відкрили власний готель.

Після університету я ще працювала на міжнародній фірмі, знаю 4 мови, однак мій декрет затягнувся. Чекала вже з нетерпінням, щоб знову відновити свою професійну діяльність, ох, якби ж я знала, що мене чекає. Прийшов чоловік з роботи й заявив, що у нього вже протягом року є коханка. Сказав, що я постаріла і не викликаю в ньому колишнього трепету.

Про розлучення ще не говорив, а сказав, що протягом тижня прийде і забере речі. Я ж призначила на сьогодні зустріч, а сама полетіла до матері в Єгипет. Та вже мені довгий час пропонувала роботу, вирішила спробувати. А от чоловік нехай побуде трішки з дітьми, за цих 7 декретних років я просто зійшла з розуму, хочу відпочинку, це такі ж його діти, як і мої, тепер його черга зайнятися вихованням.

Щойно прилетіла, телефон ще не вмикаю, адже чоловік там точно надзвонює. Дітей йому мала передати сусідка і мій привіт з Єгипту. Про те, як живіть наші діти, і що їм потрібно, написала в спеціальній інструкції. До того ж чоловік батьків вже не має, доведеться йому самостійно справлятися.  Подивимося через пів рочку, що у нього і де постаріє. І чи буде ще з ним його молода і соковита.

Чи правильно я вчинила?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: