У чоловіка золоті руки, він зробив з хрущовки справжні апартаменти

Після розпаду Радянського Союзу більшість його колишнього населення отримали велику спадщину – хрущовки, в яких і досі проживає величезна кількість людей. Характерними ознаками цих квартир було мінімальна кількість простому: ці квартири володіли крихітними кухнями, санвузлом та мініатюрними кімнатками. Таким чином намагалися максимізувати кількість квартир і одному будинку.

Але от що зараз робити з цим житло? Герої цієї статті володіють хорошою уявою, адже вони звичайну хрущовку перетворили в затишну та комфортну квартиру. 

Ремонт розпочався з того, що господарі знесли всі стіни й об’єднали коридор, кухню і вітальню. Без непотрібної перегородки санвузол став більшим на один метр.

Загалом дизайн обрали в світлих тонах – це стильно, а ще значно збільшує простір. Темного кольору придбали диван та штори. Ще одним хитрим трюком, який допоміг візуально збільшити простір – стала глянсова натяжна стеля. 

Меблі у вітальні та кухні обрали також з глянцевим покриттям. Обідній стіл придбали скляний, щоб не забирати багато простору.

Більше проблем було з технікою для кухні, адже потрібно було придбати пристрої невеличкі за розміром, але при цьому і комфортні. Так духова шафа має всього сорок п’ять сантиметрів, також зупинилися на вузьких стільницях.  

У вітальні просто розмістили диван та плазмовий телевізор на кронштейні. До того ж диван розкладається, що створює додаткові спальні місця за потреби. 

А спальна кімната – надзвичайно комфортна та вишукана, використані спокійні кольори, що сприяють розслабленню та налаштовують на сон. 

Вам сподобався цей ремонт?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: