Ці рослини – кисневі бомби! Ось 6 кращих рослин, які ви повинні мати у власному домі

Люди звикли жити у гарному просторі, тому доволі часто змінюють меблі, роблять ремонти та просто декорують своє помешкання різними цікавими дрібничками. З одного боку, в цьому немає нічого поганого, а з іншого – матеріали з яких виготовляються всі ці речі, можуть бути не надто якісними. Вони можуть виділяти не надто корисні сполуки, які застрягають у повітрі, а потім потрапляють у наші легені. Врятуватися від цих шкідників можна за допомогою домашніх рослин. 

Алое

Алое – надзвичайно корисна рослина, яку часто використовують у косметології. Гель, який міститься у її листі має заспокійливу дію на нашу шкіру. Попри це, алое дуже добре насичує простір киснем й поглинає вуглекислий газ, окис вуглецю і формальдегід. 

Фікус

Фікус – це доволі проста рослина, яка не потребує занадто великої кількості уваги. Він може рости та розвиватися навіть у тіні та виділяти багато кисню. Якщо у вас є діти та тварини, добре пильнуйте, адже листя фікуса може бути отруйним. 

Плющ

Плющ – неймовірно гарна та корисна рослинка, яка має бути в кожного. Лише за 6 годин вона може знищити 60% токсинів у повітрі. 

Хлорофітум

Хлорофітум може поглинати формальдегід, стирол і оксид вуглецю й виділяти кисень навіть у приміщеннях з мінімальною кількістю сонячного світла. Дуже корисна рослина, яка очищує повітря на 200 квадратних метрів простору 

Сансевієрія

Чудова, непримхлива рослина, яка може довго прожити без води та великої кількості сонячного світла. Вона чудово очищає простір й найкраще підходить саме для спальні, оскільки саме вночі виробляє найбільшу кількість кисню.

Спатифіллум

Хороший фільтр повітря, адже ефективно видаляє різноманітні токсини з повітря. 

У вас вдома є такі рослини?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: