Цей вухатий товариш довів, що кролик — це не тільки цінне хутро, а й героїчний рятувальник для цуценят

Кроликів звикли вважати дуже милими, проте не надто сміливими тваринами. Нам відомо лише те, що вони полюбляють гризти овочі й не відрізняються особливим рівнем інтелекту. Проте один кролик довів, що вони можуть бути не лише дурненькими домашніми улюбленцями, а й справжніми героями. 

Цей малий пухнастик став батьком для трьох беззахисних цуценят. Як так трапилось?

Норовливий втікач

Історія розпочалася з того, що одного разу кролик вирішив втекти від свого господаря та розпочати нове, самостійне життя. Звичайно його намагалися шукати, проте маскувався цей вухань надзвичайно майстерно. Так він облаштував нірку поруч із будинком Маргарити Старцевої:

Звичайно, я помітила його присутність, нірку видно з вікна будинку, стала його підгодовувати. Але на руки він не йшов і до себе не підпускав. 

Одного разу, сусідка втікача побачила, що у його нору заліз великий білий пес й навіть злякалася за життя пухнастика. Шансів на те, що між кроликом та собакою зав’язалася дружба було дуже мало. Проте насправді ситуація була не такою простою, як могло здатися, на перший погляд.

Я думала, що вона його з’їла, але ні. Якось раз побачила, на подив, вилазить мій кролик. Виявилося, що собака живе з кроликом удвох.

Виявилося, що ці два товариші дійсно знайшли один в одному хороших друзів, але їх теплі стосунки тривали недовго. Одного разу Маргарита, поруч зі своїм будинком побачила собаку. У неї у зубах було мертве цуценя, а вже за декілька днів не стало й самої матері. 

Після трагічної смерті минуло 3 дні й з нори висунулось три маленьких носики неймовірно милих цуценят. Виявляється, після гибелі своєї подруги, кролик вирішив врятувати цуценят й взяти відповідальність за їх життя на себе. 

Кролик дав їх погодувати, але весь час стежив за мною. А потім не давав їм виповзати з нірки — бігав навколо них як божевільний і штовхав їх носом, не підпускав кішок. Він їх вилизував — чистенькі такі цуценята у нього були. Якби не він, вони б не вижили. У нас холодно, температура опускалася до -25 ° С.

Кролик доглядав за маленькими песиками до тих пір, доки їм не знайшли сім’ї. Він годував їх, мив, зігрівав. Йому теж знайшли новий дім, проте господарі не поспішають забирати його до себе, адже одне цуценя досі залишається без притулку й без свого “татка” може просто пропасти. 

Ви знали, що кролики можуть бути такими відповідальними?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: