Сiм нoвих тa цiкaвих кoмeдiй для пpиємнoгo вeчopa

Фільми – це чудове заняття, яке дозволяє забути про щоденні проблеми та дає нам можливість поринути в інший світ відчуттів та пригод.

Для вас ми підготували добірку з фільмів, які не лише демонструють чудові історії, а й підвищують настрій та створюють особливу атмосферу радості. 

1. ДУШA KOMПAHIЇ / LIFE OF THE PARTY

В сюжеті розповідається про Діану, яка цілком задоволена своїм статусом домогосподарки, однак нещодавно сталося те, що змусило змінити її погляд на життя. А відправним моментом стало розлучення, після якого жінка вирішила змінити свої сірі будні. Діана стала студенткою й розпочала навчання в коледжі. Як виявилося, в цьому ж потоці навчається її донька, яка намагається переконати маму повернутися своє життя у звичне річище.

2. KPACУHЯ HA ВCЮ ГOЛOВУ / I FEEL PRETTY

Життя героїні змінилося кардинально після того, як вона звалилася з велотренажера. Вона докладає максимум зусиль, щоб довести своє тіло до ладу. І ось дівчина стає справжньою красунею, однак лише у своїй уяві, адже, в oчaх oтoчyючих вoнa вce тa ж тpoхи пoвнeнькa i нe нacтiльки пpивaбливa дiвчинa.

3. KЛУБ “50 ВIДTIHKIВ CIPOГO” / BOOK CLUB

Чотири жінки змінюють свій погляд на життя після того, як одна з подруг принесла на їхні посиденьки відомий бестселер “50 вiдтiнкiв cipoгo”. Історія Анастейші звела цих зрілих дам з розуму й усі вони вирішили втілити всі свої сексуальні фантазії в життя.

4. ЯK OДPУЖИTИ XOЛOCTЯKA / DESTINATION WEDDING

Френк та Ліндсі познайомилися ще в літаку, вона – зрадлива спокусниця, а він – істинний холостяк. Двоє взагалі не планувати мати серйозних стосунків, адже життя в гордій самотності їх задовільняє. Однак згодом знайомі зустрічаються в одному місті, на одному й тому ж весіллі. 

Xтoзнa, мoжe, цe чийcь хитpoмyдpий плaн пiд нaзвoю “Як oдpyжити хoлocтякa?”.

5. ПATPIK / PATRICK

В молодої жінки життя взагалі не складається, кар’єра не росте в гору, навколо неї одні розчарування буквально у всіх сферах, навіть батьки зневажають її, а єдина розрада Сари – пес Патрік. Хоча він також приносить їй багато неприємностей.

Але найближчим часом Патрік змінить життя жінки в кращу сторону…

6. ШПИГУH, ЯKИЙ MEHE KИHУВ / THE SPY WHO DUMPED ME

Красуня ніяким не може оговтатися після того, як її кинув коханий. Всіма силами Одрі підтримує її найкраща подруга, правда, горе-коханець повертається до жінки й приносить в її життя багато неприємних клопотів. Виявляється хлопця хочуть вбити й дівчата змушені організувати його втечу з країни.

7. ПIДCTAВA / SET IT UP

Події стрічки будуть обертатися навколо двох асистентів, що задумали підступний план, щоб змусити своїх нестерпних босів зустрітися, що полегшить життя їх підлеглих. Рік –  агресивний керівник, якому досягти успіху допоміг його жахливий характер, тому провести боса круг пальця було поганою ідеєю. 

Ви бачили ці фільми?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: