Шикарне рішення: сукні в стилі бохо

Стиль Бохо поєднує в собі непоєднувані речі з різних стилів.

За допомогою аксесуарів та різних кольорів можна досягти насправді гармонійний образ. Часто стиль Бохо містить в собі етнічні та національні мотиви. Цей стиль також можуть використовувати зрілі панянки, оскільки він має здатність омолоджувати. 

Особливо актуальними є сукні в стилі бохо, адже вони приховують багато недоліків, а ще такі речі є дуже комфортні, оскільки вільні.  Тому для вас ми підготували найпопулярніші варіанти образів саме в  стилі бохо-кежуал, який чудово підходить буденних справ.

Таку сукню можна обрати як у вихідний день, так і в будні

Сукні в стилі бохо характеризуються вільним кроєм, вони комфортні, оскільки не обтяжують, але при цьому видовжують силует. Ще одна перевага цього стилю – натуральні матеріали, які особливо комфортні влітку. 

Зрілі жінки віддають перевагу сукням в стриманих відтінках. 

Однак якщо ви любите яскравіше вбрання, то можете обрати й інші кольори, а ще не забувайте використовувати цікаві аксесуари, які створюватимуть ефект багатошаровості. 

Універсальні сукні, які можна по-різному обіграти завдяки аксесуарам. Ц

Стиль бохо характеризується великою кількістю аксесуарів, зазвичай використовують яскраву, масивну біжутерію, також актуальні речі і в етностилі, хенд-мейд. Кольори підвісок та браслетів залежать від відтінку самої кухні, а також не забувайте про брошки, кільця, сережки, ремені й, звичайно, сумки. 

Вам подобається цей стиль?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: