Щоб виростити гарну розсаду даємо вам декілька порад. Городникам на замітку

Всі городники мріють отримати гарний врожай, тому не бояться експериментувати та пробувати щось нове. Аби ви не випробовували долю й гарантовано отримали хороший врожай, зверніть увагу на наступні методи, які допоможуть вам досягти цієї мети.

Стелажі

Розсада потребує великої кількості місця, тому стелажі стануть вашим кращим помічником. Їх можна розміщати як на підвіконні, так і на підлозі. Другі – набагато практичніші, адже вони більші за розмірами.

Не забувайте, що для росту рослинам необхідне хороше освітлення. Для цього можна використовувати спеціальні лампи, адже сонячних променів вистачає не завжди. 

Стелаж повинен бути максимально міцним, вологостійким та розміщатися в такому місці, аби вам було зручно доглядати за рослинками й поливати їх. Стелажі можна зробити самостійно, або ж придбати у спеціалізованому магазині.

Освітлення

Для освітлення найкраще підходять фітолампи. Якщо ж ви вирішили самостійно оснастити стелажі освітленням, то обирайте люмінесцентний або світлодіодний варіант. Звичайні лампи для цього не підходять. Розташовувати їх необхідно не ближче, ніж за 10 см від рослин. Відстань визначається залежно від розмірів розсади. Для кращого ефекту, навколо розсади можна розмістити світловідбивні екрани.

Профілактика появи павутинного кліща

Павутинний кліщ – доволі серйозна проблема, яка може сильно зашкодити вашій розсаді. Помітити його можна завдяки появі павутиння та білого нальоту на рослинках. Розвивається павутинний кліщ за високої температури та сухого повітря. Як з ним боротися?

  • Розводимо господарське мило у воді та обробляємо розчином дрібне листя. Більше необхідно намилити та залишити на 3-4 години. Після цього, розчин необхідно змити вологою ганчіркою та загорнути рослину у харчову плівку. Залишаємо на добу. 
  • 2 мл фітоверму розводимо 1 л води та обприскуємо рослину. Через тиждень повторюємо процедуру ще раз. 

Окрім рослини, розчиною варто обробити навіть підвіконня, або плінтус, оскільки павутинний кліщ може мешкати й там.

Якими секретами для вирощування гарної розсади користуєтеся ви?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: