Секретна підгодівля полуниці без хімії від досвідченого дачника

Щоб отримати гарний врожай полуниці, потрібно серйозно віднестися до підгодівлі рослини. На ринку та полицях господарських магазинів можна побачити величезну кількість добрив, і всі вони обіцяють покращення росту рослини та багатий врожай. Однак не завжди такі добрива є корисними для полуниці: 

  1. Будь-які хімічні добрива накопичуються в грунті, а згодом вони навіть можуть і в плодах.
  2. Стимулятори росту мають дві сторони медалі, при гарному зростанні ви водночас виснажуєте рослину, тому в перший рік дійсно можете отримати хороший результат, однак наступний сезон не подарує вам жодної ягоди.
  3. Полуниця потребує не лише корисних мікроелементів, а й обробку від шкідників, тому підхід має бути комплексним. 

Я обожнюю  полуницю, тому вирощую разом зі своєю бабусею на дачі. Вона порадила мені засіб, який ще жодного разу не підводив. Це і підгодівля, і засіб від комах, спробуйте і ви.

Отже, для приготування супер підгодівлі вам знадобиться:

  • Деревний попіл – 1 стакан,
  • Йод – 15 крапель,
  • Порошок борної кислоти – 0,5 чайної ложки,
  • Марганцевокислий калій – 0,5 чайної ложки.

Процес приготування добрива дуже простий:

Потрібно висипати у відро попіл, потім сюди ж влити 1,5 л окропу. Змішати й залишити постояти на 3 години. Потім потрібно розвести борну кислоту в 0,5 л гарячої води, змішати до повного розчинення кислоти.

Ще в третій банці змішуємо окремо 0,5 л холодної води та марганцівку. Далі готуємо відро з 10 л води й додаємо сюди розчини золи, марганцівки та борної кислоти. В кінці також сюди ще слід додати 15 крапель йоду.

Все готово!

Тепер підгодовуємо цим розчином полуницю, яка має бути заздалегідь помита. Кількість розчину залежить від розмірів куща: так на маленьку полуницю достатньо 150 г добрива, а якщо ж кущ великий, то йому знадобиться 500 г добрива.

Такий простий метод наситить полуницю всіма необхідними елементами.

Ви вирощуєте полуницю?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: