Речі, які ми все життя робимо неправильно

Ми щодня виконуємо безліч завдань, а деякі з них вже давно стали звичками, про які ми навіть не замислюємося. Все це зводиться до рефлексів, які інколи можуть бути неправильними.  

Вмиватися гарячою водою

У кожного з нас є обов’язковий ритуал вранці – вмивання обличчя. І все б нічого, якби люди не вмивалися гарячою водою. Це дозволено робити лише теплою або прохолодною водою, так шкіра збереже власну мікрофлору, а ще метод знімає набряки.   

Змивати унітаз

Воду в унітазі потрібно змивати лише під закритою кришкою, оскільки в іншому випадку під час цього процесу бактерії поширюються по усьому приміщені й осідають на різноманітних речах. 

Швидкий прийом їжі

Харчуватися потрібно розмірено та в повільному темпі. Вживання їжі похапцем є дуже шкідливою звичкою, адже це часто призводить до переїдання. До нашого мозку просто не встигають доходити сигнали про те, що ми спожили достатню кількість їжі. При цьому старайтеся все ретельно пережовувати.

Ранкова кава

За біологічним годинником в організмі людини тричі на день виділяється кортизол в максимальних кількостях, і одним з таких періодів ранок. Кава також стимулює вироблення цього гормону, тому якщо у вас присутня звичка пити цей напій вранці, то швидше за все організм вже в момент пробудження не виділяє кортизол самостійно.

Розмішувати цукор

Усі ми звикли розмішувати цукор в чашці круговими поворотами, однак насправді це варто робити прямою лінією, так цукор розчиниться значно швидше. 

Чистка банана

Багато людей очищають банан з верхньої точки, однак набагато зручніше робити це знизу, відриваючи ніжку.

Насправді у нашій поведінці присутні ще багато інших речей, які робимо неправильно. Варто лише більше слідкувати за власними звичками.

Чи присутні у вашій поведінці ці речі?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: