Ранні сорти томатів для відкритого грунту – фото, описи

Вирощування помідорів власноруч — це велика справа та тяжка праця. Інколи можна докладати багато зусиль, але результат просто розчаровує.

Ось для вас ми підготували перелік томатів, які врожай з яких можна отримати вже в червні і на відкритому грунті. 

Томат Вибух

Томат є ранньостиглим і чудово вирощується на відкритому грунті. Висота куща сягає 60 см, детермінантний, для росту потрібно зробити підв’язку до опори й помірне пасинкування. В догляді цей томат взагалі невибагливий, стійкий до засухи та холоду, а ще не схильний до кореневої гнилі та фітофторозу. Придатний  для вирощування безрозсадним способом. Дозріває в середньому за 100 днів, а урожайність з одного куща варіюється від 2 до 4 кг. 

Помідори в цього томату яскраво-червоні, округлі та ребристі, маса сягає близько 150 г, дозрівання відбувається одночасно. Також смачна, щільна та м’ясиста м’якота. Плід є універсальним та транспортабельним. 

Томат Санька

Ріст обмежується 50 см у висоту, тому кущ є компактним, при цьому не його не потрібно пасинкувати. В догляді теж невибагливий, стійкий до холоду та дефіциту світла. Стійкість до захворювань середня. Допускається вирощування безрозсадним способом. Дозрівання триває від 75 до 90 днів, з рослини можна отримати до 3 кг врожаю.

Помідори круглі, але плоскі, ребристі, забарвлення червоне. Вага одного плоду сягає від 80 до 120 г, м’якота м’ясиста та смачна. Транспортабельність відмінна.

Томат Альфа

Томат є ранньостиглим і чудово вирощується на відкритому грунті. Висота куща може сягати 55 см, супердетермінантний, час від часу потрібно видаляти пасинки з нижньої частини стебла. Листя картопляного типу. В догляді цей томат невибагливий, стійкий до засухи та холоду, а ще не схильний до кореневої гнилі та фітофторозу, грибкових та вірусних захворювань. Придатний  для вирощування безрозсадним способом. Дозріває в середньому за 85-95  днів, а урожайність з одного куща варіюється від 2 до 4 кг. 

Помідори округлі, червоні, округлі та приплюснуті, маса сягає близько 50-70 г, дозрівання відбувається одночасно. Також смачна, помірної щільності та м’ясиста м’якота. Вживати краще в свіжому вигляді, не призначені для тривалого зберігання.

Томат Аврора F1

Цей гібрид томату є ультрараннім, висота куща не перевищує 70 см, використовують опору під час вирощування, а ще вимагає помірного пасинкування. Зелень виражена слабко. Невибагливий кущ, швидко дає плоди. Стійкий до таких захворювань, як альтернаріозу, вірусу тютюнової мозаїки (ВТМ) та інших. Дозрівання настає через 85 днів, з одного куща можна отримати 3-5 кг плодів. 

Плоди вирівняні, округлі, ребристі, яскраво-червоного кольору, маса становить 120 г, дозрівання відбувається одночасно, а ще плоди характеризуються хорошим зберіганням.

Томат Велика матуся

Цей гібрид достигає швидко, кущ густий, детермінантний, висота в середньому становить 50-80 см. Не потребує опори та пасинкування. Озеленення середня. Стійкий кущ до перепадів температури, примх клімату та до більшості грибкових захворювань. Достигає в середньому через 90 днів.

Плоди червоні, серцеподібної форми, практично не ребристі. Розміри великі, адже вага може сягати 250 г. Солодка, щільна та м’ясиста м’якота. 

Ці види томатів можна вирощувати і в теплиці, і у відкритому ґрунті. Якщо вам набридли джунглі на присадибній ділянці, то обирайте ранні, детермінантні та низькорослі рослини. 

Вам була корисною ця інформація?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: