Приголомшливі фільми для тих, хто розучився вірити в краще

Інколи життя стає занадто буденним та простим. В такі хвилини хочеться отримати нові емоції та відчуття. Це зробити допоможе перегляд чудового фільму. 

Якщо вам потрібно мотивація, або ви втратили віру в те, що одного разу все буде так, як хочете саме ви, то ця добірка для вас!

Третій акт (2012)

Похмурий письменник-інвалід втратив свою дружину, яка була справжнім його натхненням. Він вирішує повернутися в рідне місто, де колись проживав та писав перші твори. Чоловік знайомиться в місті з мамою-одиначкою, яка виховує трьох дітей. Її донька любить складати історії, як і він колись…

Неймовірне життя Уолтера Мітті (2014 року)

Надзвичайно добрий і красивий фільм! Кіно про мрійників і для мрійників. Скромний і сором’язливий Уолтер працює в ілюстративному відділі журналу. Чоловік змушений відправитися на справжню пригоду, щоб розкрити таємницю зниклої фотографії та знайти «квінтесенцію життя».

Жовтневе небо (1999)

Історія про те, що часом дуже важливо вірити тільки в себе і свої мрії. У 1957 році Радянський Союз запустив перший штучний супутник Землі. В простій американській сім’ї син шахтаря задумав розробити ракету. Клопітка праця та друзі допомогли йому зробити неймовірне…

Любов приходить тихо (2003)

Драматична історія розповідає про молоду сім’ю, яка переїхала до Нового Світу в надії почати нове, неодмінно щасливе і безтурботне життя. Раптово в жінки помирає чоловік і вона залишається сама у чужій країні. Проте вона не втрачає надії на щасливе життя. Фільм дуже чуттєвий та сповнений приголомшливими пейзажами. 

Пальми в снігу (2016)

Хороший та якісний іспанський фільм, який розповідає про складну долю людей. У дівчини Кларенс нещодавно помер батько. В його старих документах вона уривок цікавого листа. Вона розпочала власне розслідування, щоб зрозуміти усі заплутані історії й вирішила полетіти в Екваторіальну Гвінею. 

Ви переглядали ці фільми?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: