Порошок для розсади, який зробить її міцною та гарною

На гарний врожай та розвиток рослини впливає багато факторів, як полив, підгодівля, кількість світла, і, звичайно, склад грунту, у який ви садите розсаду. Перед висадкою і до пікіровки потрібно ретельно підготувати землю. Якщо ви будете дотримуватися наших рекомендацій, то ще після місяця висадки розсади можна буде не підгодовувати рослину.

Одним з чудових методів підгодівлі є цитрусовий порошок. Такий метод підгодівлі забезпечує рослину необхідною кількістю корисних мікроелементів, зокрема калієм, кальцієм, фосфором та іншими мікроелементами. Окрім цього, цитрусовий порошок відлякує шкідників та паразитів.

Рецепт приготування цедри для сухих прянощів надзвичайно легкий. Підготуйте заздалегідь якісні цитрусові з непошкодженою шкіркою. Попередньо промийте лимони, апельсини чи лайми й зніміть тонкий шар цедри за допомогою прибору для чистки овочів, не намагаючись не зачіпати білу частину, інакше пряність буде гірчити. 

Потім цю шкірку просушіть та перемеліть все в порошок. Візьміть 1 ч. л. цитрусового порошку, перемішати у посадковій ямці разом з землею та висадити туди розсаду.

Ось такий легкий спосіб підготовки землі до розсади.

Ви знали про такий спосіб? 

 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: