Поради, які слід дати своїм онукам, щоб вони прожили щасливе життя

Одного разу, маленька дівчинка, як завжди, сиділа поруч з бабусею та спостерігала за нею. Жінка спокійно сиділа за столом та уважно писала листа. 

– Бабусю, а ти про мене листа пишеш? – запитала вона з цікавістю.

– Так, сонечко. Проте суть не в тому, що я пишу, а в тому – чим я це роблю. Зверни увагу на цей олівець. Мені хочеться, аби ти стала таким як він, коли подорослішаєш.

– Як олівець? Але ж він звичайний, як і сотні інших, – спантеличено відповіла дівчинка. 

– Не зовсім. Просто потрібно поглянути на нього з правильного ракурсу. Насправді, цей олівець володіє п’ятьма надзвичайно корисними властивостями, які допомагають зробити життя гармонічним та щасливим.

– Що це за властивості? – запитала онука. 

– Перша – відчуття довіри та наявності вищої сили, яка допомагає нам рухатися по життю. Не варто соромитися цього. Друга – вміти терпіти біль, адже він робить тебе сильнішою. Коли ми підточуємо олівець, йому боляче, проте після цього він набагато краще пише. Третя – вміти виправляти свої помилки, тому що часом іншого виходу просто немає. Четверта – звертати увагу на своє внутрішнє наповнення, а не на зовнішність. В олівці ж головна якість графіту, а не його оболонка. П’яте – наперед обдумувати всі свої вчинки та слова, адже тим самим ми залишаємо по собі слід, точнісінько як олівець.

Вам сподобалася ця історія?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: