Після розлучення син пішов жити до іншої жінки, а невістка думала, що залишиться з дітьми в квартирі

Шість місяців тому, мій син розлучився зі своєю першою дружиною. Тепер вона не дозволяє мені бачитися з моїми онуками. Я завжди добре до неї ставилася й моєї вини у їхньому розриві немає. Я дуже люблю своїх онуків. Старшу Оленку часто забирала до себе ночувати, водила до театру, на різні виставки та у кіно. Вона ще мене пам’ятає, їй вже 8 років, а ось молодший, якщо і зустріне на вулиці, то просто не впізнає. 

А тепер вона не дозволяє мені навіть до них в гості приходити. Після розлучення, я все одно залишаюся бабусею своїх онуків. В мене звичайно є здогадки, чому так трапилося. Річ у тому, що після весілля, вони жили у квартирі, яка дісталася мені від моєї матері. Я була не проти, але потім вони розійшлись. Син познайомився з іншою жінкою й пішов жити до неї, а Оксана з дітьми так і лишилася в моїй квартирі.

Так минуло вже декілька місяців й ми з чоловіком почали натякати їй, що готові допомогти з переїздом, з дітьми та навіть з пошуком роботи, але після цього вона сказала, що не збиралася нікуди їхати. Її батьки живуть в іншому місті. У них невеличка квартира й розміститися там з 2 дітьми просто немає можливості. Ми думали, що невістка буде орендувати житло, а вона вирішила, що ми дозволимо їй жити тут.

Після цієї розмови вона сильно на нас образилась й заборонила спілкуватися з дітьми. Я не розумію, чому вона вирішила, що може жити у квартирі, яка належить чужим людям. Її батьки теж могли б допомогти. За всі роки шлюбу вони ні копієчки не вклали в їх життя, а тепер могли б якось доньку підтримати. 

Ось так, роби людям добро, а вони потім заборонять тобі з онуками спілкуватися. Вона нас всюди заблокувала. Я онучці навіть додзвонитися не можу. Хіба ж я зробила щось погане? Навіть син нормально дітей не бачить. Вони з Оксаною спілкуються виключно на тему аліментів. Дізнаємося про життя онуків від знайомих. 

Що б ви робити у такій ситуації?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: