Останнє сальто: повчальна історія про те, як важливо в житті вчасно казати “ні”

Одного разу, гімнаст неймовірно красиво виконав свою виставу. Його трюки буквально захоплювали своєю красою та точністю, проте він надзвичайно сильно втомився й з останніх сил дійшов до гримерної. Люди благали виступити його ще раз, а імпресаріо буквально силоміць виштовхав його на сцену й змусив ще раз показати його фірмове сальто. Він не зміг відмовити, але сил не вистачило й він просто розбився. 

Всі ми часом стаємо цим гімнастом, який просто не може відмовити іншим. А потім ми морально розбиваємося та вже не можемо піднятися. Хіба ж комусь стане гірше від того, що ви не змогли приготувати смачну вечерю після роботи? Чи не зможе ваша подруга приїхати на таксі, а не чекати на вас як на водія?

Варто слухати себе та своє тіло. Якщо воно протестує та вимагає відпочинку, варто навчитися казати “Ні” та відстоювати свої кордони. Люди будуть ображатися, нервуватися, проте згодом вони звикнуть до цього й будуть нормально ставитися до вашої відмови. Вони будуть поважати її. Ніхто не загине від того, якщо ви не вийдете з відпустки на 2 дні раніше. Люди звикли роздувати катастрофи з дрібниць, а ми через них повинні страждати. Як результат отримуємо серцеві напади, депресії та інші проблеми зі здоров’ям.

Не забувайте, що ви – найголовніша людина у своєму житті й перш за все, необхідно виконувати власні бажання та задовільняти всі свої потреби. Інакше, є ризик зробити своє “останнє сальдо”. А найгірше те, що цього все одно ніхто не оцінить. 

Ви колись були у такій ситуації?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: