“Ну то й що?” – чарівна фраза, яка змінює ставлення до багатьох речей

Є одна фраза, яку я почула в дитинстві, але запам’ятала на все життя. Я  тоді буля одягнути в красиву білосніжну сукню, адже ішла на конкурс поезії. Раптово на моєму шляху опинився камінь, об який я спотикнулася та впала в одну з найбрудніших калюж. Моє вбрання з білосніжного одразу перетворилося в брудну коричневу сукню, я була в розпачі, не знала, що ж про мене подумають на цьому конкурсі, переодягнутися я вже на мала часу… До мене одразу підбігли дві вчительки, які почали сперечатися між собою:

– Нехай іде додому, як вона в такому вигляді на конкурс…

– Ну і що, що брудна, вона ж вірші не забула! Там нагороду дають за гарне вбрання чи талант? Не плач, у тебе все вийде, головне – гарно зачитай вірш, а інше – не важливо.

– Та ти глянь на неї! — обурилася перша.

– А що хіба я не права? Це нормальна ситуація до звичайної дитини, люди це мають розуміти. Якщо не іти кожного разу, коли щось трапляється, то так можна нікуди і не потрапити. Ну Іди, Ліля! Читай. Інше не важливо.

Ці слова подарували мені неймовірну віру в себе, і я вийшла на сцену. Сукню трішки зачистили вчителі, однак вона була вже затверділа і поморщена. Раптово в кінці всього дійства мені вручають приз за перше місце. Моєю щастю не було меж!

Зараз для мене слова моєї вчительки “Ну то й що?” стали для мене найбільшим уроком життя. Світ має бути щасливим для кожного, і ніщо не може збити вас з правильного шляху Невзаємне кохання, програш у важливому турнірі, несправедлива критика – все це не має жодного значення і не є вироком. Ну й що?…Так говорю я, тримаючи за руки маленьких і дорослих, які вирішили, ніби те, що трапилося з ними перетворює їх на ізгоїв і невдах… При цьому не варто знецінювати особисті переживання інших, а просто пояснити, що життя продовжується, варто лиш навчитися шукати правильні рішення.

Але…При цьому я ніколи не засуджую інших людей, жодна причина не зможе мене думати про інших, що вони чогось недостойні, негідні щастя і взагалі є невдахами. Коли я бачу помилку інших людей, то кажу собі: “НУ ТО Й ЩО?”. Єдина фраза, яка допомагає бути стійкою і не піддаватися емоціям, це певна психологічна платформа, яка вберігає мене від перфекціонізму і постійного прагнення сподобатися всім. 

Життя ж триває!..Не варто зупинятися!

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: