Ніжність – це не слабкість. Ніжність – це мужність

Навряд чи хтось може точно відповісти, що таке ніжність жінки, і що її викликає. Деякі вважають, якщо жінка самотня, її ніжність здатна накопичуватися. Зазвичай жінки не приховують своїх емоцій, і ніжність традиційно виділяється як одна з головних жіночих якостей.

Для жінки прояв ніжності символізують безпеку, захист, комфорт, схвалення і захоплення. Бути ласкавим з жінкою – найвище досягнення сильного чоловіка. Не кожен насправді, розуміє, що жінка має гостру потребу в підтвердженні турботи. Ніжність – це здорова їжа жінки, вживаючи яку, вона стає бажанішою, красивішою, щасливішою. Для нормальної жінки ніжності ніколи не буває багато.

У могутніх і трепетних чоловічих руках, жінка втрачає голову, згораючи від ніжності. Багато представників сильної статі чомусь вважають ніжність – проявом слабкості. Вони вважають, що якщо самі можуть обходитися без ніжності, то значить без неї можуть обійтися і жінки. Вони не усвідомлюють головного, що потреба в ніжності для жінки рівносильна потребі чоловіка до банального сеkсу. Ніжність в очах, в словах, в дотиках – жінка здатна творити чудеса, піднімаючись з чоловіком на високий, духовний рівень. 

Чоловіча ніжність – це колиска. І кожна доросла жінка в душі своїй маленька вразлива дівчинка, якій хочеться, щоб її погладили, обняли, поцілували і сказали ласкаве слово.

Жінки, до яких чоловіки ставляться, як до дочок – мабуть, найщасливіші жінки. Жінки завжди чекають першого кроку. Ініціатива повинна бути завжди на стороні чоловіка, щоб жінка відчувала, що добиваються її, а не вона!

“Добре, коли чоловік сильний і міцний, але при цьому ніжний”, кажуть жінки. Для багатьох чоловіків таке формулювання швидше нагадує головоломку. Воно й не дивно, адже так нав’язано суспільством та різними стереотипами. Чоловікам з дитинства навіюється: йому не можна плакати, він завжди повинен виглядати сильним, наполегливим і активним, домагатися влади і престижу. А мовляв, прояв любові, ніжності і прагнення до спокою – це жіноча доля.

Тільки по-справжньому сильний чоловік не боїться здатися чутливим або сентиментальним, проявити ніжність і ласку до коханої жінки!

Він сильний і впевнений в собі! Йому нічого і нікому доводити не треба! І такому чоловікові немає потреби одягати маску. Він знає, що якщо прийдеться, він зможе проявити і жорсткість і волю, і силу, для захисту своїх близьких і себе.

По-справжньому сильні чоловіки в особистих відносинах дуже ніжні і зворушливі, ласкаві і дбайливі, навіть сентиментальні і романтичні.

Шкода чоловіків, які не змогли зняти з себе кайдани, панцир умовностей і стереотипів про те яким повинен бути “справжній чоловік”.

Тому що, забороняючи собі ніжність вони закривають собі шлях до справжнього щастя і позбавляють себе радості повноцінної любові і всіх блаженств чуттєвості.

Жінка добре відчуває, коли її загортають в любов. Отримуючи такий безцінний вітамін від чоловіка, вона прагне віддавати натомість набагато більше, даючи зрозуміти, що він є для неї рідним, єдиним і найулюбленішим. Чоловікові, який безкорисливо віддає свою ніжність жінці, не потрібно її якось утримувати, боятися втратити або якось привертати до себе увагу. Йому досить хотіти її. Щоб день з неї починався і нею ж закінчувався. Завжди. Щоб відчувала його тепло поруч, знаючи, що вся його сила в ніжності. У цій, чоловічий, ніжності.

При всій своїй суворості, твердості, брутальності чоловіки здатні на таку ніжність, що деяким і не снилася.

Таку ніжність ні з чим не можна порівняти. Її не купиш, не заміниш. Це заховано в самих глибинах чоловічої душі і, схоже вулкану, вивергається тоді, коли жінку шалено хочеться любити та оберігати. У такі моменти чоловік передає всього себе, через трепетні дотики, пристрасний шепіт і погляд, що випромінює любов.

А що для вас означає ніжність?

 

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: