Не встиг потяг рушити, як почалися претензії

Люди бувають дуже не виховані та нахабні, вони вважають, що їм завжди хтось щось винен. От неприємна ситуація нещодавно сталася з Мариною. Дівчина обожнює подорожувати й вирішила поїхати в інше місто, щоб трішки змінити обстановку. Довго працювала, щоб нарешті можна було дозволити собі відпуску. Вона зібрала речі, придбала квитки на вокзалі й чекала на свій потяг. Марина любила такі поїздки, залізничні вокзали оповиті особливою атмосферою, а ще – так цікаво спостерігати за природою з вікна потяга, тоді навколишнє середовище по-особливому прекрасне.

Однак всі ці приємні очікування були зіпсуті неввічливими людьми.

Отже, Марина придбала квиток в купе, обрала нижнє місце, оскільки в неї з дитинства є страх спати на верхній полиці.  Дівчина вже розклала свої речі, одягла навушники й споглядала у вікно. Раптово в купе заходять люди – це були чоловік з дружиною та двома дітьми.

– Дівчино, ви вважаєте це нормально? Совість у вас досі не прокинулася? 

– Що ви маєте на увазі?

– От прийшли ми з дітьми, а ви місцем поступитися не можете? Як наші малюки мають спати нагорі? 

– Не розумію, які до мене претензії, я боюся спати на верхніх полицях, тому не збираюся ними поступатися. До того вам не завадило бути б ввічливішими з незнайомими людьми. 

Тоді Марина не хотіла далі слухати невдоволення чоловіка й одягла навушники. Крики сусідів не припинялися, а згодом вони пішли скаржитися провіднику потяга. Правда, чоловік захистив дівчину і сказав сім’ї, що така поведінка не припустима.

Насправді таке трапляється надзвичайно часто, люди думають, що їм усі щось повинні. Насправді ніхто не зобов’язаний поступатися місцем, людина ж теж заплатила за своє ліжко.

А що б ви зробили на місці Марини?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: