Не витрачайте себе на тих, для кого ви – лише один з варіантів

Кожній з нас хочеться знайти хорошого чоловіка, який буде кохати, турбуватися та просто носити на руках. Нам хочеться зустріти свою людину та подарувати їй всю любов, яка живе всередині. Знаю, ви вже втомилися від постійних ігор та маніпуляцій, без яких просто неможливо прожити у нашому світі. 

Важко постійно давати людям “ще один шанс” й спостерігати за тим, як вони просто викидають його у смітник, а потім без докорів сумління приходять та просять ще. Можливо зараз, ви зустрічаєтесь саме с таким чоловіком, просто вам не хочеться це приймати. Він гарно виконує свою роль й змушує вас повірити у те, що це зовсім інший випадок. А насправді, він ще один покидьок, котрий ховається за маскою хорошого хлопця. 

Не будьте такою наївною. Не дозволяйте чоловікам користуватися вами та витирати об вас ноги. Навчіться встановлювати та відстоювати власні кордони й тоді вам вдасться побудувати гармонійні стосунки. 

Не відкривайте своє серце та душу людям, котрі того не заслуговують. Як це зрозуміти? Варто ближче познайомитися з людиною, пізнати її внутрішній світ й лише після того прив’язуватися та закохуватися. Не варто притягувати до себе тих поганих хлопців, які спочатку дарують адреналін, а потім розбивають ваші почуття на шаленій швидкості. Засвойте цей урок й більше не потрапляйте на їх гачок. 

Просто зупиніться. Погляньте на ситуацію з іншого боку й усвідомте, куди прямують ваші стосунки. Варто розуміти, що токсичну людину не змінить ніщо, навіть ваша цілюща любов. З таких стосунків можна просто піти або залишитись й витрачати свою енергію на людину, яка зовсім того не заслуговує. Як би ви не старалися, скільки б почуттів не вкладали, поганий хлопець лишиться поганим. 

Не варто марнувати свій час на того, хто в результаті зробить вам боляче.

Ви погоджуєтеся з цим?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: