Натуральне добриво, яке потрібно покласти в лунку перед посадкою огірків, щоб отримати щедрий урожай

Зазвичай, на кількість врожаю впливає родючість грунту, наявність шкідників та декілька інших зовнішніх чинників. Ми готові поділитися з вами чудовим рецептом натурального добрива, яке допоможе вам виростити багато огірків навіть на неродючому грунті. Найцікавіше те, що все необхідне вже у вас є.

Головним інгредієнтом добрива служить свіжа кропива. Викопуємо яму й на дно викладаємо подрібнену кропиву. Якщо її у вас немає, можна використовувати кульбабу або конюшину. В них також міститься велика кількість азоту. Слідкуйте за тим, щоб рослини були ретельно подрібнені, адже це впливатиме на швидкість розвитку огірків. 

Викладаємо кропиву на дно та розмішуємо її з невеликою кількістю грунту. Поливаємо все водою та засипаємо компостом, приблизно на 10 см. Ще раз поливаємо все водою й приступаємо до висаджування розсади, або насіння. Місце довкола огірків можна вистелити соломою, аби вона зберігала вологу.

Навесні завжди є ризик заморозків, тому краще вкрити рослини плівкою, а коли огірки стануть міцнішими, можна засипати яму грунтом.

Ви користуєтеся якимись добривами під час вирощування огірків?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: