Наречена запросила на роль подружок свої бабусь. Надзвичайно зворушлива церемонія

Зазвичай в більшості країн існує певна традиція під час весілля – наречена обирає собі дружок, які мають супроводжувати її до вінця, а ще вони одягнені в однакові сукні. Подружки нареченої також виконують дрібні доручення, а їх кількість може варіюватися. 

Інколи нареченні приймають креативні рішення, зокрема дівчина з нашої історії обрала власних бабусь в ролі свідків. Це було дуже мило та зворушливо, а гості просто не стримували сліз. 

Дівчина зрозуміла, що не хоче дотримуватися традицій, а замість молоденьких дівчат візьме бабусь, і не лише своїх, а й чоловіка. 

Ніхто не знав про таке рішення нареченої, тому гості надзвичайно здивувалися такому розвитку подій, фотограф також був шокований. Така зворушлива сцена змусила плакати усіх. Нетрадиційний спосіб вибору подружок нареченої був вдалим, адже такого ще ніхто не робив раніше. Саме так дівчина продемонструвала свою шану та любов бабусям, та й жінки знову відчули себе молодими та важливими. 

«Це чудово, коли весілля своїх онуків можуть побачити всі бабусі! Нам пощастило, і вони все ще були з нами. Мені дуже хотілося висловити те, що для нас з чоловіком це дуже важливо, ми вважаємо себе щасливчиками, що всі наші бабусі живі і ще добре себе почувають» , – сказала Ліндсі, наречена.

Одній з бабусь виповнилося 90 років, а іншим 70, 72 і 76 років. Однак цей день дійсно був щасливим для усіх, й подружки нареченої навіть забули про свій вік. 

Вам сподобалася така ідея?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: