Мовчання змушує чоловіка сумувати за вами: 5 чесних причин, чому це працює

Мовчання – це надзвичайно дієвий метод, котрий може вирішити велику кількість проблем. Дуже часто, мовчання може сказати набагато більше, ніж слова. Цей метод спрацює у будь-якому випадку: на початку стосунків та через роки, коли чоловік починає сприймати свою жінку як належне. Чому це так дієво та як навчитися користуватися цим могутнім інструментом?

Це допомагає хлопцеві усвідомити, що він вас втрачає

Це просто людська природа. Ми починаємо цінувати лише тоді, коли з’являється ймовірність втрати. Навіть якщо чоловік шалено кохає свою дівчину, з роками він починає сприймати її як належне. Вона завжди присутня у його житті й він забуває про те, що одного дня вона просто може піти.

Аби нагадати свою цінність, час від часу важливо робити крок назад. В такому випадку у чоловіка з’явиться страх вас втратити й саме він стимулюватиме його знову завойовувати вас та дарувати вам щастя. 

Ваше мовчання порушує звичний хід речей в його житті

Люди дуже швидко звикають до спілкування, адже воно стає невіддільною частиною їх життя. Якщо ви регулярно спілкувалися протягом певного часу, то вже стали частинкою його щоденної рутини. Для прикладу, важко забути милі розмови перед сном, коли ви розмовляли про щось цікаве та веселе. Це допомогало йому розслабитися та відчути себе потрібним.

Якщо ж ви зникнете, йому бракуватиме цих теревеньок, адже розповісти про свої денні пригоди буде нікому. Таке мовчання змусить його подумати над вашими стосунками й вигадати план повернення. 

Це змусить його аналізувати те, що відбувається

Поки дівчата нервуються, чи спрацює їх мовчання, чоловіки мізкують над тим, чому це взагалі сталося. Ваша тиша змушує їх зупинитися та проаналізувати стосунки. Рано чи пізно чоловік зрозуміє, що таким чином ви показуєте своє невдоволення й намагатиметься вивести вас на розмову, або ж просто виправить проблему. 

Якщо цього не станеться, він все одно почне згадувати всі приємні моменти, які були між вами й постарається зробити максимум, аби повернути вас у своє життя. 

Невизначеність заводить хлопців

Якщо ви будете занадто хорошою й навіть “зручною” дівчинкою, хлопцю це швидко набридне. А ось дівчата, які вміють вчасно зникати заводять їх набагато більше. Таким чином чоловік знову включає режим мисливця й починає вигадувати нові шляхи завоювання. Вони постійно згадуватимуть про вас та сумуватимуть. А це якраз те, чого хочеться всім жінкам.

Це дає їм час для прийняття рішень

Зазвичай, хлопці не квапляться будувати серйозні стосунки. Їм потрібно набагато більше часу, аби придивитися до дівчини та вирішити, чи вона взагалі їм підходить. Це ми звикли планувати весілля на третій день після знайомства, а вже через тиждень приміряти імена дітей до його прізвища. 

Вони не завжди знають чи хочеться їм стосунків взагалі, а ваша тиша, дасть їм можливість подумати, виважити всі “за” та “проти” й прийняти рішення. Зазвичай, у такі моменти чоловік починає сумувати й розуміє, що без коханої жінки його життя втратило всі яскраві барви.

А ви колись “вмикали” режим тиші?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: