Минулого літа моя сусідка бабуся Мотря занедужала

Бабуся Мотря – моя сусідка, дуже добра жінка, яка захворіла ще минулого літа і досі її здоров’я бажає краще. Діти Мотрі давно переїхали до міста та навідували матір не часто, тому там навіть і не йшлося про те, щоб хтось її доглядав. Донька ще й нещодавно народила, казала, що сидить з дитиною і взагалі не має часу.

Я допомагала Мотрі щось біля хати зробити, то чоловік щось там поремонтує. Часто вона просила мене через паркан купити хліба чи піти в аптеку за ліками. В мене й своєї роботи вдома багато, двоє дітей шкільного віку, однак відмовити старій я не могла. Коли здоров’я геть погіршилося в Мотрі, я сиділа з нею протягом 2 тижнів. Приносила їй свіжу їжу, робила ін’єкції. З часом вона стала одужувати. Наші стосунки стали кращими, Мотря почала більше розповідати про своє життя.

Згодом до неї приїхала донька з сім’єю, покликали мого синочка гуляти до них. В’ячеслав побіг гратися з задоволенням, а вже через годину прийшов додому пригнічений. Мене дуже зацікавило, що ж могло його засмутити.

Бабуся Мотря в той день назбирала суниці, малини, й пригостила ягодами свою рідну онуку й доньку. Мій син також хотів отримати частування, однак з ним ніхто не поділився. Мене це образило, тому більше свого сина туди я не пускала.

Поки донька гостювала в Мотрі, стара про мене і не згадувала, я думаю, ну і не треба, і без неї має багато клопотів. Пройшов тиждень, донька поїхала з дітьми вранці, а Мотря вже ввечері знову закликала мене. З порога вона почала закидати мене завданнями, що в неї вдома потрібно зробити, а ще в магазин, купити олії.

Я сказала, що маю дуже багато справ і нікуди не піду. Звичайно, Мотря образилася і більш зі мною не вітається. А мені байдуже, я не наймалася служницею до жінки, яка цього навіть не цінує. 

Якби ви вчинили на моєму місці?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: