Мені не потрібен чоловік… Мені потрібна рідна людина

Хтось прагне стати чоловіком і дружиною, а хтось просто протягом життя шукає рідну людину, споріднену душу, і мало хто розуміє, що між цим є велика різниця. 

Якщо йдеться про перше прагнення, то тут кожен має свої обовязки: вона працює, готує, пере, прибирає, виконує подружній обов’язок з думкою про те, щоб все пошвидше закінчилося й можна було лягти спати, а він лагодить все вдома, забиває цвяхи, теж виховує дітей, виконує подружній обов’язок і при цьому навіть не думає про дружину. 

Разом платять іпотеку, їздять у відпустку, засинають в одному ліжку й з кожним днем втомлюються. Їхнє втоплення наростає не лише від життя, а й від один одного.  Згодом вони віддаляються,  у кожного з’являється особисте життя, особисті інтереси у вільний від зобов’язань час, куди другому вхід заборонено.

Однак рідні люди – це трохи інше. Вони також мають ті ж обов’язки: виховання дітей, заробляння коштів, підтримування порядку. Різниця полягає в тому, що у вільний від роботи час вони насолоджуються один одним. Разом переглядають фільми, ходять в ресторани, займаються коханням, де твоє отримують задоволення. Вони мають спільні інтереси й разом проводять дозвілля. Ви  не повірите, але споріднені душі навіть розмовляють між собою, діляться емоціями та переживаннями. Інколи говорять ні про що за чашкою чаю або келихом вина. Для них особисте життя полягає в партнері, вони не мають секретів один від одного і живуть завдяки коханню. Вони і є особисте життя один одного. 

І знаєте, що? Мені не потрібен чоловік. Мені потрібна рідна людина

Чи згодні Ви зі мною?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: