Маршрутка вибухнула від реготу, коли він розмовляв по телефону

Похмурий холодний ранок. Повна маршрутка пасажирів, хтось – на роботу, хтось – на навчання. Всі ще досипають або дрімають дорогою. І тут спокій та тишину перериває чоловік, який заходить на черговій зупинці. Завалився в автобус, наче стадо слонів. Сів поруч зі старшою жінкою, яка дуже схожа зовнішністю на вчительку – такий суворий та інтелігентний вид. Чоловік нарешті всівся й дістає з кишені телефон: 

– Санька, привіт. Чуєш, дзвоню, щоб ти мені сказав номер Наташки! В нас вчора таке було, дякую, що ти нас познайомив, то така баба, ух, яка ж вона! – і продовжує цей чоловік розповідати з матом та емоціями. 

Вже з цікавості навіть люди в маршрутці прокинулися – така емоційна розмова була у чоловіка. «Вчителька» на сусідньому сидінні демонстративно фиркає і відвертається до вікна. Мужик кинув слухавку й тепер телефонує до Наташки.

– Альо, Наташка? Привіт, що не впізнаєш мій голос? Я твій точно запам’ятав на все життя, такої ще в мене не було, як ти… Коли ще раз повторимо?Ого, ти ще краще можеш? Куди вже краще…

Тоді вчителька не стримує гніву й говорить йому, щоб той був тихіше, бо спілкується він взагалі не тактовно. Чоловік просто махнув рукою й продовжив свою “інтелігентну” бесіду.

Вже практично всі пасажири слухали, як чоловік розмовляв з коханкою телефоном. Навіть водій люстерко поправив, щоб бачити всі подробиці. Тут раптово на телефон приходить другий дзвінок. Чоловік швидко заспокоюється, починає говорити на декілька тонів тихше: 

– Наташка, вибач, тут маю відповісти на вхідний дзвінок. Ой це дружина телефонує, я тобі потім подзвоню, все, бувай.

І вже зовсім іншим голосом починає бубоніти в трубку:

–  Що, кохана? Ой, та я в Сашки ночував, ми щось занадто багато випили вчора, зараз голова болить, от їду на роботу. Вибач мені, сьогодні швидше звільнюся і одразу до тебе.

Раптово на обличчі вчительки з’являється зловісна посмішка, вона повертається обличчям до сусіда й говорить прямо в мікрофон телефону:  

– Милий, припини говорити телефоном, я вже не стерплю так довго тебе чекати! 

Чоловік швидко кидає слухавку, витріщає очі на вчительку, всі пасажири регочуться, водій б’є по гальмах і гризе кермо. Мужик, наче ошпарений, зривається з крісла та біжить до дверей автобуса. Вчителька мовчки спостерігає йому в слід. Завіса …

Вам сподобалася історія?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: