Мама 2-х дітей перетворила халупу в казковий куточок. Фото до і після ремонту

Не лише чоловіки можуть перетворити житло за допомогою ремонту, жінкам також це під силу, і ми сьогодні продемонструємо вам яскравий приклад цього. Хоча чоловіки фізично володіють більшою силою, ніж жінки, але на практиці це ніяк не відбивається на якості роботи. Ми вам неодноразово демонстрували те, як жінки можуть перевтілити власне житло, і це не дивно, адже прекрасна стать завжди вважалася берегинею домашнього затишку.

Наша сьогоднішня героїня перетворила справжні розвалини в комфортний затишний куток, хоча чоловік трохи допомагав дружині, більшу частину будівельних робіт вона робила сама, інколи з дітьми.

Довгий час сім’я проживала в США, але потім змушена була переїхати назад на Батьківщину до В’єтнаму. Там вони у своєму розпорядженні мали лише один будиночок, який за останні роки перетворився у справжні розвалини. Плюсом цього помешкання було лише те, що воно знаходилося в елітному районі Хошміну.

Жінка не втрачала ентузіазму й приступила до ремонту помешкання серед зелені власними силами. вирішила все взяти в свої руки і відремонтувати будинок своїми силами. Вона склала план “реставрації” будівлі й доручала роботи чоловікам та дітям. Деякі питання вирішували з фахівцями, оскільки не реально було самостійно відремонтувати сантехніку, електропроводку.

Коштів у сім’ї було дуже мало, тому професійну бригаду будівельників вони не могли собі дозволити. Пропонували підзаробити сусідам, які погоджувалися на будь-які завдання. Далі ще була консультація з архітектором та проектувальником.

Загальна площа будинку 60 квадратних метрів. Ось як він облаштований всередині.

Санвузол сумістили з ванною кімнатою, все оформили у світлих тонах, щоб візуально збільшити простір.

Кухонний гарнітур та фартух оздоблений ніжним блакитним кольором.

Спальню та вітальню вирішили виконати у східному стилі. Загалом приміщення одне, однак фіранки розділяють його на дві зони.

Спальня чоловіка і дружини походить на ложе царя. 

Ось такий вигляд має будинок ззовні.

Вам сподобалося таке перевтілення житла?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: