Людину відштовхнути від себе дуже просто…

Надзвичайно просто відштовхнути від себе людину, і зробити це назавжди.

Ви можете бути зайняті, або ж просто хочете відпочити, і тут приходить вона, скаржиться, просить поради, або ж вам може здатися, що просто ниє. Вас це починає дуже дратувати, адже інколи так хочеться побути наодинці. З ваших уст виходять різкі слова, які ранять цю людину до глибини душі, завдають їй неймовірного болю, але чи ваше дозвілля дійсно коштувало зіпсутих стосунків?

Не відштовхуйте від себе людей своєю байдужістю, намагайтеся вислухати й допомогти. Можливо, в цей момент лише ви є їх розрадою, порятунком від жорстокості світу.

Якщо цій людині дійсно боляче настільки, що просто важко вдихнути повітря? Ви ж знаєте цей стан, коли серце просто вискакує з грудей, здається, що ти задихаєшся і просто не зможеш зробити наступний вдих. 

Думаєте, що ваша байдужість не завдасть нікому шкоди? Що від суму та туги не вмирають? Ох, як ви помиляєтеся, від туги та самотності гинуть не лише люди, а й звірі.

Найгірше, що ви можете зробити – це відштовхнути людину, яка доведена до відчаю. 

Не проганяйте від себе тих, хто потребує вашої розради. Можливо, ви – останній шанс на порятунок й, окрім ваших слів підтримки, більше їм нічого і не потрібно. Щирість, доброта, любов можуть повернути надію навіть в ту душу, яка втратила віру у щасливе життя. 

А слова ці прості і не варті для вас ні копійки. Напевно, самі ними користувалися, як опорою, щоб хоч трохи з колін піднятися. Їх всього лиш три, однак вони вже змінили долю на краще мільйонам, мільярдам людей: «Все буде добре!».

Даруйте близьким надію та віру в те, що все буде добре! Це ж так важливо!

Чи є для Вас важлива підтримка рідних людей?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: