Кращі роботи фотографа, який 6 років знімав білок!

Гірт Вегг – шведський фотограф, який присвятив останні шість років свого життя фотографуванню живої природи. Його музи – білочки, які чудово позують для світлини. В саду свого будинку Вегг організував мініатюрний будиночок-студію, куди білочки часто заглядають на запах частувань – в казковій студії виходять дивовижні фото.

За свої роботи фотограф навіть отримав міжнародну премію, і це не дивно, адже руді лісові білки просто вражають. От гляньте на ці світлини!

 

Чоловік одного дня побачив на своєму балконі білку, і ця зустріч остаточно перевернула його життя. Він одразу побіг за фотоапаратом, щоб зробити неймовірні фото. Герт дуже любив природу і відразу вирішив, що буде підгодовувати місцевих звірків. Він почав залишати хвостатим створінням горіхи і насіннячка, а білки все частіше приходили в гості, дозволяючи себе фотографувати.

Так згодом його веранда наповнилася різного роду аксесуарами для макрозйомки, адже ці гості могли з’явитися в будь-який момент.  

При фотографуванні білок виникає лише одна проблема: вони стають ручними, звикають до людей і фотографії тоді виходять не настільки цікавими та природними. Найбільше фотограф любить працювати з молоденькими білочками, адже тоді виходять унікальні кадри. 

Сьогодні Гірт Вегг вважається справжнім професіоналом своєї справи, а ще він проводить семінари, де навчає всіх початківців фотографувати тварин. Охочих відвідати семінар надзвичайно багато, і це не дивно, адже роботи Гірта неймовірні.

Вам подобаються такі світлини?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: