Кращі фасади одноповерхових будинків з мансардою

Одноповерхові будинки також можуть мати привабливий,  а подекуди й химерний вигляд. Для цього дизайнери та будівельники поєднують свої оригінальні ідеї, що в симбіозі створюють красиві екстер’єри. Тут важливо також враховувати декілька факторів, як розміри земельної ділянки, ландшафт та, звичайно, бажання клієнта. 

Приватний будинок повинен гармонійно поєднуватися ще й з навколишнім середовищем, саму тому важливо вдало підібрати колір фасаду та даху. Саме від цього залежить, які емоції та перше враження буде викликати будинок в перехожих. 

Актуальними варіантами залишаються одноповерхові будинки з мансардою, вони не лише практичні, а й незвичні за своїм екстер’єром. 

Для обробки фасадів будинку використовують різноманітні матеріали. Найпопулярнішими є: 

  • декоративне тинькування;
  • облицювальна цегла;
  • фасадні блоки (касетами);
  • плити з керамограніту;
  • сайдинг.

Оздобити фасад можна натуральними матеріалами, такими як камінь чи дерево, а от дешевшими будуть варіанти зі штукатурки чи сайдингу. До того ж ми радимо вам оформлювати і мансарду, і весь будинок в одному стилі, а от задекорувати вже можна по-різному. 

Не варто обирати відтінки, які не поєднуються між собою. Колірна гама повинна належати до одної палітри.  Декорують основний поверх каменем, а мансардний – дерев’яними панелями. Важливо створити ефект, щоб верхній поверх здавався візуально легшим і не обтяжував фасад. 

Вам подобаються такі варіанти?

 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: