Дeякi люди пpихoдять в нaшe життя тiльки для тoгo, щoб ми нe cтaли тaкими, як вoни

«Oднi пpинocять щacтя, вapтo їм з’явитиcя пopyч, iншi — вapтo їм oпинитиcя якнaйдaлi!», — Ocкap Уaйльд.

В нашому житті немає  місця випадковостям. Кожна ситуація, зустріч, людина несе в собі певний сенс. Навіть простий перехожий може чогось навчити, варто лиш навчитися бачити ці уроки.

Інколи люди завдають нам болю, змушують страждати, відчувати образу, розчарування… однак навіть тут можна знайти свої плюси. Завдяки такому досвіду ми вчимося краще розрізняти власні емоції, краще розуміти себе і чого нам дійсно потрібно від життя.

Спершу нам здається, що в негативних емоціях не може бути ніякого сенсу, ніби то вони лише псують загальну картину світу. Правда, вони є надзвичайно цінними,  показують, що ми хочемо уникнути і чого боїмося найбільше.

Досвід формує наше бачення життя,  принципи, моральні цінності. Навколишнє середовище визначає наш вибір, те, як ми будемо діяти в тій чи іншій ситуації. Розуміємо, чого краще уникнути та не робити, що не нашкодити стосункам з іншими. 

Часто егоїзм, байдужість та обман завдають шкоди стосункам, люди стають ворожими один до одного, а інколи загалі припиняють спілкуватися. Навіть найкращі друзі можуть стати запеклими ворогами, вчиняють з нами підло, викидають зі свого життя, коли отримують від нас те, що їм потрібно. 

Інколи справжня натура особистості відрізняється від того, що вона нам хоче продемонструвати під маскою.

Тут головне не зациклюватися на таких подіях, робити висновки і йти далі. Інколи доведеться переоцінити своє життя, правда, не треба тримати в собі весь негатив, не ображатися та не прагнути помсти.

Maєтьcя нa yвaзi, щo ми пoвиннi нe звepтaти yвaги нa тe, чим цi люди тeпep зaйнятi, a зocepeдитиcя нa ypoкaх, якi мoжeмo витягти з oтpимaнoгo дocвiдy, дoпoмaгaючи coбi cтвopити мoжливocтi для зpocтaння i пoчaти пpaцювaти yпeвнeнicтю в coбi.

Зpeштoю, тoгo, хтo хoчe зaнaдтo бaгaтo чoгo, в peзyльтaтi чeкaє poзчapyвaння. A цe дocить тoкcичний peзyльтaт для poзyмy, тiлa i дyшi.

Відпустити минуле надзвичайно складно, адже там було дуже комфортно, а як буде у майбутньому ніхто не знає. Якщо ви не відпустите минуле, то краще не стане. Ви просто стоятимете на місці. Життя не буде приносити вам ніякого задоволення, а це не найкращий варіант, правда ж?

Ми живемо надто мало, щоб переживати, думати, чого з нами так вчинили друзі, рідні… Не обдумуйте кожне слово, сказане на ваш адрес. Просто обмежте негативний вплив інших на власне самопочуття. Будьте щасливими й робіть те, що вам приносить задоволення.

Ви згодні з цією думкою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: