Даремні звички наших мам, які тільки ускладнюють життя

Здається, що між батьками й дітьми не може бути великої прірви, адже не така вже й велика різниця в віці. Правда, це не так, оскільки у різних поколінь відрізняється світогляд. Звички наших батьків, зокрема мам, інколи дивують, а інколи й дратують. Сьогодні ми хочемо поділитися з вами саме ними. Навіть якщо й ці звички безнадійно застаріли, людям складно від них відмовитися.

Застарілі звички мами

Що-небудь до чаю

Чай з печивом – це справжня традиція, однак зараз вона вже не настільки актуально. Зараз можна пити чай самостійно, адже в магазині величезний вибір чаїв, смаком яких можна насолоджуватися і просто так.

Накрити стіл

Якщо батьки чекають гостей, це автоматично означає, що вони будуть накривати багатий стіл. Якщо ж зараз молодь може запросити гостей й замовити вечерю в ресторані, або ж просто зробити чай й придбати торт, то раніше готувалося одразу і перше, і друге, і десерт,  а ще і закуски. Шикарне застілля для наших батьків є просто найкращою ознакою гостинності, однак насправді це не є обов’язком.

Суспільна думка

Для батьків зазвичай надзвичайно важлива думка їхнього оточення і це часто віддзеркалюється на їхньому ставлені до всього, навіть до власних дітей. Для них важливо, що скажуть родичі, що подумають друзі, сусіди. Їм важливо врахувати всі побажання при виборі одягу, при покупці авто та способу святкувати день народження.

Старі й нові речі

Зазвичай наші батьки вдаються до парадоксів: нові речі вони ставлять в гардероб й чекають “нагоди”, коли можна їх використати, а от старий одяг завжди залишають, не викидують й носять футболку, поки вона треться до дірок, а потім ще і залишаються її, як домашній одяг. Цей підхід може бути економним та екологічним, однак якщо дотримуватися раціональності.  

Закуповуватися про запас

Закупляти всі продукти наперед – це звичка батьків, молодість яких пройшла у важкі часи під час дефіциту продуктів. Погодьтеся, в матерів завжди багато круп, макаронів, цукру, борошна – і все на багато років наперед. Зараз в цьому абсолютно не має потреби, адже навколо нас багато магазинів, які повні продуктами. Нема сенсу забивати кухонні шафи наперед.

Ви згодні з цими твердженнями?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: