Чоловік не хоче працювати, але не проти, щоб працювала я, каже, що однієї зарплати досить

Чоловік мені неодноразово говорив про те, що гроші – це зло, і не потрібно на цьому так акцентувати свою увагу, зараз я розумію, що він говорить так, адже просто не хоче працювати. Каже, що ми можемо прожити і на мою зарплату, можна бути щасливими і в скромних умовах. Це була остання крапля перед тим, як я вирішила подати на розлучення. Про те, що припинити ці стосунки, я думаю вже давно. Мені всього лиш 27 років, ще все життя попереду, а я не хочу ставити на собі хрест через чоловіка.

Одружилася я з Богданом ще три роки тому, і за цей час нічого спільного ми з ним не нажили, окрім свідоцтва про шлюб. Йому вже 29, а за спиною в нього – ні житла, ні автомобіля, навіть хорошої роботи не має. Я працюю менеджером з продажу, зарплата трішки вище середньої, думала, що разом з Богданом візьмемо жило в іпотеку, але йому абсолютно байдуже.

Він у мене розумний, але дуже лінивий. От взяли його на офіційну роботу з хорошою зарплатнею, а через декілька місяців звільнили. Не до душі йому закривати дедлайни. Нещодавно я дізналася про те, що він іще кредит має, за що, він мені так досі і не признається. Кохання – коханням, але я втомилася. Благаю його, що ішов на роботу і ми нарешті могли купити власне житло, але Богдан проти, його влаштовує жити в орендованій квартирі.

Люблю його, але зараз ось ця лінь і байдужість до всього Богдана мене відштовхує. Думаю, що він просто егоїст і не думає ні про мене, ні про майбутнє нашої сім’ї.

Я кажу, що виходить, такими темпами він згоден жити на вулиці? А він каже, що якщо я люблю його, я повинна з ним жити навіть на смітнику, тому що любов – понад усе.  Не знаю, я працюю кожен день не для того, щоб жити на смітнику, хочу світлого майбутнього,  а не думати про те, де взяти кошти дітям на памперси. Зараз нашу сім’ю рятує лише моя зарплата – 20 тисяч отримую, але якщо б я жила наодинці, то мені треба було б меншу квартиру, менше коштів на продукти, я б швидше якусь суму заощадила. Богдан каже, що я матеріальна і мене, окрім грошей, нічого не цікавить.

Спершу ще шукала йому вакансії, просила кудись влаштуватися, але в нього є тисяча відмовок і причин, щоб не працювати. Я не можу жити в такій невизначеності, тому вирішила розлучитися. Не знаю, чи правильно я роблю, тому хочу спитати вашої думки. 

Так от скажіть, чи варто щось зберігати? Чи накивати п’ятками?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: