Будьте собою, і у вашому житті з’являться правильні люди!

Не бійтеся продемонструвати світу себе справжнього. Не має ціннішого скарбу, ніж щирість та справжність. Не бійтеся мріяти та ділитися своїми бажаннями з власним оточенням. Проявляйте впертість, божевілля, та все заради того, щоб жити в гармонії з собою.

Відмовляйте тоді, коли вам не хочеться щось робити, і сміло говоріть “так” пропозиціям, які дають шанс на краще життя. Не намагайтеся слідувати іншим та робити те, що диктує вам оточення. Збережіть свої особливості й будьте унікальними, адже лише так можна бути щасливими.

Ви повинні захищати своє “я” та відстоювати свою думку навіть перед тими людьми, яким це явно не подобається. Ніхто не має права вказувати вам, що робити, кожна особистість має право прожити життя так, як вважає за потрібне. Лише тоді, коли ви приймете себе такими, як ви є, прийдуть і у ваше життя правильні люди, які не стануть принижувати вас, не будуть критикувати чи намагатися постійно змінити.

Найважче випробування – це бути собою в світі, де кожен намагається бути кимось іншим,

– Едвард Естлін Каммінгс.

Ми самостійно перетворюємо власне життя на сірі будні, робимо все нецікавим та буденним. Ніщо нас не мотивує та не дає наснаги прокидатися вранці. Хіба ж не прекрасно жити з якоюсь ціллю, мрією та йти до неї з кожним днем? Кожен ваш крок може бути здійснений в правильному напрямку і приносити значно більше користі.

Багато людей втратили віру в себе, вони думають, що не здатні створити щось хороше. За що б не бралися – всю переслідує страх невдачі. Потрібно припинити боятися та стати відважними. Кожна людина здатна змінити своє життя на 360 градусів, варто лиш щиро цього прагнути і зробити перший крок.

Нас з дитинства намагаються уніфікувати, роблять слухняними дітьми в саду, слухняними школярами, студентами, а потім керівники наймають слухняних працівників, які ідеально виконують доручення і при цьому ніколи не ставлять під сумнів політику компанії. Вони не можуть висловити своє невдоволення, адже цим людям завжди здається, що їхня думка помилкова, інших краще видно.

Це найбільша помилка, яку може припустити особистість – припиніть намагатися всім догодити, вдихніть на повні груди і робіть те, що буде кращим для вас.

Особистий ріст стає можливим в той самий момент, коли ми починаємо приймати власні слабкості,

– Жан Ваньє.

Прийміть свої слабкості, але акцентуйтеся на перевагах, і тоді ви зможете досягти будь-якої цілі. 

Щоб втілити мрії в життя, потрібно налагодити зв’язок зі своїм внутрішнім «я», впевненість в собі окриляє та відкриває будь-які двері. Ось кроки, які допоможуть вам жити в гармонії з собою: 

  • Поверніться на своє місце: ви надто часто думаєте про комфорт інших людей. Почніть задовольняти власні потреби і не бійтеся відстоювати власну думку. 
  • Розставте пріоритети: навчіться чітко говорити “ні” та захищати власні кордони. Ви нікому нічого не повинні у цьому світі, окрім самого себе.
  • Живіть сьогоденням: всі можливості існують «тут і зараз», тому використовуйте кожен шанс, який дарує вам доля. 

Ви згодні з цими твердженнями?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: